1,AMATÖR KÜME
Sitelerspor - Pamukkale Kartalspor 1-3
Şirinköyspor – Kuşpınarspor 1-5
Demiryolgücü – Şahinspor 3-1
Pamukkalespor - Gürpınarspor 2-2
Kelekçi Gençlikspor - İğdir Kayagücü 3-2
Kutlubeyspor - İncilipınargücü 2-0
Yatağanspor - Denizligücü 0-5
Sarayköy Efelerspor - Tekkeköyspor 0-0
Kıralan Demirspor - Kocaderespor 4-4
Beyağaç Belediyespor - Başkarcı İdman Yurdu 3-2
Fatih 1453 – Işıklıspor 2-1
Çardak Belediyespor - Bekilli Belediyespor 2-1
Karakovaspor –Telekomspor 5-2
Adaletspor - Bozkurt Belediyespor 3-3
Gençlergücü - ASP Gençlik 3-2
Şemiklerspor - Gökbörü İncilipınarspor 6-2SÜPER LİGDE BUGÜN
Yeşilköyspor - Yeşil Çivril Belediyespor 0-1
Sarayköy 1926 - Bağbaşı Zeytinköyspor 3-2
Honaz Starspor - Buldan Belediyespor 2-0
Çal Belediyespor - Nikferspor 5-1
Dokuzkavaklarspor - Çamelispor 3-3
Acıpayam Belediyespor – Sarayköyspor 2-2
Kalınkozspor - Yağmur İzolasyon Akhanspor 2-1SPOR TOTO BAL LİGİNDE BUGÜN
Manavgat Belediyespor - Kale Belediyespor 3-0
Serinhisarspor - Isparta Davrazspor 1-0
Bucak Belediye Oğuzhanspor - Tavas Birlikspor 3-1İLBADI STADI U15
GENÇLERGÜCÜ SP : 3
BEREKETLİ SP : 4SIRINKOY STADI:U-15 SIRINKOY (2)-AKKONAK (4)Servergazi stadı: Elit Fut. Klb:(0)..Yeşilköy:(10) U 15 Maçı..SARAYKOY U 15
Pamukkale Fatih 0
SARAYKOY spor 16İLBADI STADI 1A
GENÇLERGÜCÜ SP : 3
ASP GENÇLİK SP : 2Bağbaşı Stadı:U-15
Den.Merkezspor:3
Bağbaşı Zk.spor:3stat ilbade u 15
D. egitim spor 12
Cıtak spor 2Servergazi U 15 Maçı: Den Star Sp:(2)..Kale Bld Spor:(7)..Çardak 1/A
Çardak 2
Bekilli 1ACIPAYAM STADI SAL ACIPAYAM BLD SPOR:2SARAYKOY:2Bağbaşı stadı:U-17
Bağbaşı zk.spor:3
Buldan Bld.spor:1D.DEMİRCİ STADI 1/A
ŞEMİKLER SPOR..6
GÖKBÖRÜ İ.PINAR SPOR..2KELEKCİ 1AKELEKCİ GENCLİK SP : 3
İGDİR KAYAGUCU SP. : 2SIRINKOY STADI:1-A ADALET (3)-BOZKURT (3)YATAĞAN STADI 1.A Yatağan spor 0Denizli gücü 5Kutlubey std. 1-A maçı Kutlubey SPOR 2İncilipınar Gücü Gençlik SPOR 0Serinhisar BAL Serinhisar=1 Isparta Davraz=0Sarayköy 1.Amt.
Sarayköy Efeler 0
Tekkeköy spor 0Servergazi: U 17 Maçı;Yeşilköy(3)..D Kavaklar(2)ŞİRİNKÖY 1-A
Karakovaspor: 5
Telekomspor : 2Doğan demirci stadı U15 değirmenönü spor 0.Denizligücü spor 16stat ilbade 1 A
Fatih 1453 2
ışıklı spor 1Şirinköy 1A
Akkonakspor : 5
Üçler Albayrak: 1stat ilbade 1A
alpslan spor 4
merkezefendispor 3
Sitelerspor - Pamukkale Kartalspor 1-3
Şirinköyspor – Kuşpınarspor 1-5
Demiryolgücü – Şahinspor 3-1
Pamukkalespor - Gürpınarspor 2-2
Kelekçi Gençlikspor - İğdir Kayagücü 3-2
Kutlubeyspor - İncilipınargücü 2-0
Yatağanspor - Denizligücü 0-5
Sarayköy Efelerspor - Tekkeköyspor 0-0
Kıralan Demirspor - Kocaderespor 4-4
Beyağaç Belediyespor - Başkarcı İdman Yurdu 3-2
Fatih 1453 – Işıklıspor 2-1
Çardak Belediyespor - Bekilli Belediyespor 2-1
Karakovaspor –Telekomspor 5-2
Adaletspor - Bozkurt Belediyespor 3-3
Gençlergücü - ASP Gençlik 3-2
Şemiklerspor - Gökbörü İncilipınarspor 6-2SÜPER LİGDE BUGÜN
Yeşilköyspor - Yeşil Çivril Belediyespor 0-1
Sarayköy 1926 - Bağbaşı Zeytinköyspor 3-2
Honaz Starspor - Buldan Belediyespor 2-0
Çal Belediyespor - Nikferspor 5-1
Dokuzkavaklarspor - Çamelispor 3-3
Acıpayam Belediyespor – Sarayköyspor 2-2
Kalınkozspor - Yağmur İzolasyon Akhanspor 2-1SPOR TOTO BAL LİGİNDE BUGÜN
Manavgat Belediyespor - Kale Belediyespor 3-0
Serinhisarspor - Isparta Davrazspor 1-0
Bucak Belediye Oğuzhanspor - Tavas Birlikspor 3-1İLBADI STADI U15
GENÇLERGÜCÜ SP : 3
BEREKETLİ SP : 4SIRINKOY STADI:U-15 SIRINKOY (2)-AKKONAK (4)Servergazi stadı: Elit Fut. Klb:(0)..Yeşilköy:(10) U 15 Maçı..SARAYKOY U 15
Pamukkale Fatih 0
SARAYKOY spor 16İLBADI STADI 1A
GENÇLERGÜCÜ SP : 3
ASP GENÇLİK SP : 2Bağbaşı Stadı:U-15
Den.Merkezspor:3
Bağbaşı Zk.spor:3stat ilbade u 15
D. egitim spor 12
Cıtak spor 2Servergazi U 15 Maçı: Den Star Sp:(2)..Kale Bld Spor:(7)..Çardak 1/A
Çardak 2
Bekilli 1ACIPAYAM STADI SAL ACIPAYAM BLD SPOR:2SARAYKOY:2Bağbaşı stadı:U-17
Bağbaşı zk.spor:3
Buldan Bld.spor:1D.DEMİRCİ STADI 1/A
ŞEMİKLER SPOR..6
GÖKBÖRÜ İ.PINAR SPOR..2KELEKCİ 1AKELEKCİ GENCLİK SP : 3
İGDİR KAYAGUCU SP. : 2SIRINKOY STADI:1-A ADALET (3)-BOZKURT (3)YATAĞAN STADI 1.A Yatağan spor 0Denizli gücü 5Kutlubey std. 1-A maçı Kutlubey SPOR 2İncilipınar Gücü Gençlik SPOR 0Serinhisar BAL Serinhisar=1 Isparta Davraz=0Sarayköy 1.Amt.
Sarayköy Efeler 0
Tekkeköy spor 0Servergazi: U 17 Maçı;Yeşilköy(3)..D Kavaklar(2)ŞİRİNKÖY 1-A
Karakovaspor: 5
Telekomspor : 2Doğan demirci stadı U15 değirmenönü spor 0.Denizligücü spor 16stat ilbade 1 A
Fatih 1453 2
ışıklı spor 1Şirinköy 1A
Akkonakspor : 5
Üçler Albayrak: 1stat ilbade 1A
alpslan spor 4
merkezefendispor 3