16 YAŞINDAKİ ÇOCUK GELİN CANLI YAYINDA KENDİNİ KESTİ

Denizli’nin Pamukkale İlçesinde yaşayan Kader B.(16) isimli kız çocuğu sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla kendini keserek, “Ölmek istiyorum. Daha kötüsünü yapacağım bunun suçlusu sevdiğim adam” dedi.

Reklam
16 YAŞINDAKİ ÇOCUK GELİN CANLI YAYINDA KENDİNİ KESTİ
01 Eylül 2019 - 11:32
Reklam


HABER MERKEZİ

Pamukkale ilçesi Akhan Mahallesinde yaşayan 16 yaşındaki Kader B.'nin geçtiğimiz gün instagram'dan yaptığı paylaşım infiale neden oldu.  16 yaşında olduğu ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen çocuk gelinin 3 ay önce evlendirildiği öğrenildi.

Geçtiğimiz gün yaşadığı sorunlar nedeni ile ailesinin evine gönderilen çocuk gelinin kendisini odasına kilitleyerek kollarını kestiği canlı yayın, bir çok kişi tarafından izlendi.

Yayın sırasında ailesinin kapıyı açmasını istediği Kader B., gözyaşları içerisinde kollarını keserken “ölmek istiyorum artık, yeter artık beni yalnız bırakın, beni delirttiler. Ben yaşamayacağım bu hayatta, kendimi öldüreceğim. Daha kötüsünü yapacağım, ben kırılmaktan yoruldum. Yaşamak istemiyorum, bunlar benim sevdiğim adamın bana yaptıkları. ‘Eğer ben ölürsem onun suçu demiştim’ işte ben ölüyorum ve bu onun suçu” dedi.

“RUHSAL RAHATSIZLIK RAPORU VAR”

Çocuk gelinin çevresinden edinilen bilgiye göre; Kader B., 19 yaşındaki  Bekir Ö ile ailesinin rızası ile 3 ay önce evlendirildi. Ruhsal problemleri nedeni ile doktor raporu bulunduğu iddia edilen Kader B’nin yaşadığı sorunlar nedeni ile gözetim altında tutulması gerekirken evlendirildiği belirtildi.
 Sosyal medyada infiale neden olan paylaşımın ardından küçük kıza ne olduğu bilinmezken, çevresi Kader B’nin kendine zarar vermesinden korktuklarını, yetkililerden yardım beklediklerini söyledi.(aynahaber)
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum