7'den 70'e Güne Sporla Uyanıyorlar

Koşabiliyorken Koş projesi ile yaklaşık bir senedir her sabah güne sporla uyanan Sarayköylüler, genciyle yaşlısıyla Türkiye’ye örnek oluyor.

7'den 70'e Güne Sporla Uyanıyorlar
05 Kasım 2019 - 12:03 - Güncelleme: 05 Kasım 2019 - 12:05
Reklam
Halka sağlıklı ve bilinçli spor yaptırmak amacıyla Sarayköy Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü koordinasyonunda her geçen gün artan katılımla Sarayköylüler sabah sporunda buluşuyor. Hafta içi her gün 06.00 – 08.00 saatleri arasında Antrenör Nagihan Kirez ve Spor Uzmanları Ali Taşkın, Yusuf Karlıoğlu ile Hanefi Esmer eşliğinde egzersiz ve tempolu yürüyüşler gerçekleşiyor.

ATLETİZME İLGİ BÜYÜK

Sarayköy’ün yemyeşil doğası ve tertemiz havasında yapılan egzersiz ve tempolu yürüyüşlerin yanı sıra eğlenceli yarışmalarla dereceye girenler ödüllendiriliyor. Son yıllarda Atletizm branşında yapılan spor organizasyonlarıyla adından söz ettiren Sarayköy’de yüzlerce çocuk lisanslı olarak atletizm branşı ile ilgileniyor.

“DOĞRU ÇALIŞMALARIN MEYVESİNİ ALIYORUZ”
Sarayköy’de son yıllarda spora ilginin artmasının kendilerini son derece mutlu ettiğini belirten Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Durmuş Cansever, doğru çalışmaların meyvelerini aldıklarını söyledi. Henüz sporla tanışmamış Sarayköylüleri her sabah 06.00 – 08.00 saatleri arasında bilinçli spor yapmaya davet etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum