Ahmet Çalışkan Anaokulu Okul Dışarıda Gününü Dolu Dolu Yaşadı

Ahmet Çalışkan Anaokulu öğrencileri 23 Mayıs Okul Dışarıda Günü etkinlikleri çerçevesinde tüm günlerini okul dışında geçirdiler.

Reklam
Ahmet Çalışkan Anaokulu Okul Dışarıda Gününü Dolu Dolu Yaşadı
30 Mayıs 2019 - 15:24
Reklam


Okulun;  Özgür Eller sınıfı su ile oyuncaklarını yıkarken, Neşe Palamutları sınıfı da kedi evini ziyaret ederek hayvanlarla ilgilendi.


      

                


Papatyalar sınıfı ev kazalarına karşı önlemler konulu eğitimi PAÜ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Öğrt. Görevlisi Sebahat Altundağ'dan alırken, okuldaki tüm sınıflar da geleneksel çocuk oyunlarını oynadılar.


       

            


Özgün ve örnek projelere farkındalık yaratan Ahmet Çalışkan Anaokulu;  Müdür Yrd. Ebru Öztürk ve Afacanlar Sınıfı Öğretmeni Betül Genç tarafından yürütülen "Adım At, Sağlığına Sağlık Kat" isimli E-Twinning Projesiyle il merkezinde bulunan bağımsız anaokullarına ziyaretler gerçekleştiriyor.


         


Anaokulu öğrencileri bu ziyaretlerde farklı okullardaki akranları ile birlikte geleneksel çocuk oyunları oynama imkânı buluyorlar.


     


Ahmet Çalışkan Anaokulu Okul Dışarıda Günü Etkinlikleri ve "Adım At, Sağlığına Sağlık Kat" E-Twinning Projesi çerçevesinde okulunun tüm öğrencileri Denizli Spor Alt Yapı Tesislerinde farklı etkinliklere imza attı.


         


Afacanlar sınıfı velisi Antrenör Ahmet Koç eşliğinde Eğlenceli Atletizm Şenliği gerçekleştirildi. Sınıf velilerinin de katıldığı etkinliklerde öğrenciler hareket ederek minik bedenlerinin gücünü keşfettiler.


    


Öğrenci velileri ve aynı zamanda Denizli Model Uçak Kulübü üyeleri Ramazan Tortop ve Gönenç Döner'in katkılarıyla hazırlanan model uçak ve drone uçuş gösterilerini izleyen öğrenciler uçmanın özgürlüğünü hayal ederek eğlenceli bir gün geçirdiler.

    

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum