Ayıp ettin Bülent hocam!

Denizlispor ile yollarını ayıran Teknik Direktör Bülent uygun’un bir gazeteye verdiği “Hiç Maaş almadım” sözü üzerine Yukatel Denizlispor kulübünden açıklama geldi.

Ayıp ettin Bülent hocam!
10 Temmuz 2020 - 15:59 - Güncelleme: 10 Temmuz 2020 - 21:36
Reklam

Kulüp yönetimi yazılı açıklama ile, “biz belge ile konuşuruz”  mesajı vererek, polemiklere girmeyeceğini duyurdu.

Kulüpten yapılan yazılı açıklama şöyle:

"Bugün bir gazete  ‘HİÇ MAAŞ ALMADIM’ başlığıyla yayınlanan ve eski teknik direktörümüz Bülent Uygun’un ifadelerinin yer aldığı açıklamayı üzüntüyle karşılamış bulunmaktayız.

19 Şubat tarihinde profesyonel takımımızın başına getirilen teknik direktör Bülent Uygun ve ekibine görev yaptığı süre boyunca toplam 877 bin TL ödeme yapılmıştır. Sayın Bülent Uygun’la karşılıklı görüşülerek yollarımızı ayırdık.

Yukatel Denizlispor Kulübü olarak bu süreçle ilgili bizim de söyleyecek çok şeyimiz var ancak polemiğe girmemek, kritik bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde enerjimizi tüketmemek, başarılı veya başarısız olsun, kulübe hizmet edenlere saygı gösterme şiarımızdan ödün vermeme adına susmayı ve iddialara belgelerle cevap vermeyi uygun buluyoruz.

Kısa bir dönem de olsa, kulübümüzde görev yapmış bir teknik adamın hem ücret hem de diğer konularda ortaya attığı iddialar ne kendisine ne de kulübümüze yarar sağlayacaktır.
Kamuoyunun bilgisine sunarız."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum