Başkan Atlı Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı bir dizi ziyaret gerçekleştirmek için başkent Ankara’ya gitti. Başkan Atlı, Kılıçdaroğlu Babadağ Mollaahmetler Mahallesi Halk Eğitim Kursu’ndaki kadınların el emeği tablosunu hediye etti.

Başkan Atlı Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti
09 Temmuz 2019 - 17:37
Reklam
Reklam


Babadağ Belediye Başkanı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Ankara’ya bir dizi ziyaretleri gerçekleştirmek için Denizli’nin CHP’li Belediye Başkanları Şeniz Doğan, Birsen Çelik, Hüseyin Gemi ve Yüksel Kepenek ile birlikte giden Atlı, Ankara’da Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.


         


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyareti sırasında Denizli Milletvekilleri Gülizar Biçer Karaca ve Teoman Sancar'da başkanlara eşlik etti. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, gerçekleştirdiği ziyarette yerel yönetimler konusunda fikir alışverişinde bulunulduğunu söyledi.

GENEL BAŞKANA ANLAMLI HEDİYE

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyareti sırasında, Babadağ Mollaahmetler Mahallesi Halk Eğitim Kursu’ndaki kadınların el emeği tablosunu hediye etti.


        


Ali Atlı Ankara ziyaretiyle ilgili olarak “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret ettik. Bizleri kabul eden Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na şükranlarımı sunar; ziyaretimizde bizi yalnız bırakmayan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Gülizar Biçer Karaca ve Milletvekilimiz Sayın Teoman Sancar'a teşekkür ederim” dedi.

Başkan Atlı Ankara’da gerçekleştirilecek olan İYİ Parti ve CHP'nin grup toplantılarına da katıldılar.


          


Güne Anıtkabir ziyareti ile başlayan CHP’li Belediye Başkanları, İYİ Parti ve CHP kurmaylarını ziyaret ettikten sonra Denizli'ye dönecekler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum