Bozkurt'ta kimsesizlerin yemekleri Belediye'den

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından bir video çeken ve büyük beğeni toplayan Bozkurt Belediye Başkanı Ecz. Birsen Çelik, bu süreçte işsiz kalan, geliri olmayan veya sokağa çıkamayan vatandaşların hiçbir şekilde üzülmemesi gerektiğini, onların onurlu yaşam haklarının kendilerine emanet olduğu belirtmiş ve bu aileleri muhtarlıklarla birlikte tespit edip, tüm ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtmişti.

09 Nisan 2020 - 11:08
Reklam

Oldukça kısa bir sürede Bozkurt'un tamamında geniş bir tarama yapan Bozkurt Beldiyesi ve Muhtarlıklar, çalışmalarını sona erdirdi ve hemen yardım çalışmalarına başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Çelik, “Geçen gün söyledik, yine söylüyoruz. Biz bu günler için varız. İlçemizde yaşayan hiçbir vatandaşımız ne yerim ne içerim diye dert etmesin. Burada biz varız. Onlar sağlıklarını düşünsünler. Muhtarlıklarımızla birlikte kısa zamanda geniş çaplı bir çalışma gerçekleştirdik.

Bu gün de ihtiyaç kolilerimizi dağıtıma çıkarıyoruz. Halkın olanı yine halka veriyoruz. Bu makam, bu bina bu ödenekler bizim değil, halkındır. Biz yardım yapmıyoruz, emanetizi teslim ediyoruz” dedi. Haber merkezi


YORUMLAR

  • 0 Yorum