Buldan'da koronavirüs seferberliği

İlçe genelinde dezenfekte çalışmalarını sürdüren Buldan Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlar ile taksi ve minibüs duraklarında, kamu kurum ve kuruluş hizmet binalarında dezenfekte işlemini gerçekleştirdi. 

Buldan'da koronavirüs seferberliği
16 Mart 2020 - 12:24
Reklam

 
Buldan Belediyesi, ilçe genelinde koronavirüs tedbirlerini artırdı. İlçe genelinde dezenfekte çalışmalarını sürdüren Belediye ekipleri,  koronavirüs tedbirleri kapsamında, vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfekte işlemi gerçekleştirdi.

Buldan Belediyesi hizmet binası, Hükümet Konağı başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının dezenfekteedildiğini söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  koronavirüsüne karşı hijyene önem verdiklerini ve gerekli tedbirleri aldıklarını belirtti.

Başkan Şevik, “Koronavirüs tedbirleri kapsamında Belediyemiz ekipleri tarafından, vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı alanlara dezenfekte işlemi yapıldı ve çalışmalarımız devam edecek. Belediye olarak gerekli tedbirleri alıyoruz. Vatandaşlarımız da bu konuya özen göstererek çok kalabalık ortamlarda bulunmaktan kaçınmalı ve hijyene önem vermeliler” dedi.  haber merkezi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum