DEGİAD-HUMANİCA İLE GELECEĞİ YÖNETMEYE HAZIRLANIYOR

DEGİAD misyonu doğrultusunda “Geleceğin Lider İşverenleri” olmaları için gerekli yetkinlikleri geliştirmek amacıyla çok özel bir uluslararası gelişim sertifika programı hazırladı. DEGİAD üyelerine özel olarak yapılan bu program Kasım-Nisan ayları olmak üzere tam 6 ay sürecek.

DEGİAD-HUMANİCA İLE GELECEĞİ YÖNETMEYE HAZIRLANIYOR
05 Kasım 2019 - 09:52
Reklam


HABER MERKEZİ

Bu kapsamlı eğitimde DEGİAD , Humanica Danışmanlık Firması ile iş ortaklığı yapacaktır. Eğitimleri Humanica Danışmanlık şirketi kurucusu Dr.Barbaros Kon verecek olup, finansman tablo okuma ve bütçe yönetimi eğitimini konuk eğitmen olarak Şevket Sayılgan verecektir.

Eğitimler DEGİAD Sadık Emre Çaputçu Yönetim Binası Eğitim Salonu’nda yapılacaktır. Toplam 62 saatlik eğitim programı sonucunda %80 devamlılık sağlayan üyelere “Humanicacoach Leadership Sertifikası” verilecek. Eğitimler Pazartesi günü mesai saati bitimlerinde yapılacaktır.

DEGİAD Başkanı Hakan Urhan ‘’Üyelerimizin, şirketlerinde üst kuşaklardan işi devir almada yaşayabileceği sorunların önüne geçmeye yönelik, aynı zamanda iş hayatına ve de sosyal hayatına katkı sağlamak amacıyla bu programı düzenledik. Yeni yönetim binamızda üyelerimizi daha çok görmeyi arzu ediyoruz. Bu eğitimler ve aktivitelerin üyeleri yönetim binamızda daha çok buluşturacağına inanıyoruz.

Bu eğitim programını, işinde uzman Humanica Danışmanlık ekibi ile yapmayı tercih ettik. Eğitim başlıklarından bazıları aşağıdaki gibi olup, bu başlıklar iş hayatında sürekli karşımıza çıkan konulardır. Uzman ve deneyimli bir ekip tarafından bu eğitimlerin verilecek olmasından dolayı çok heyecanlıyız ve üyelerimizin gelişimine önem veriyoruz.’’

Eğitim başlıklarından bazıları:

“Yönetim Politikalarını Belirleme, Fonksiyonel Analiz Teknikleri, Stratejik Amaçlardan Hedeflere, Etkili Liderlik, Koçvari Lider Olma, Kriz ve Risk Yönetimi, Raporlama ve Toplantı Yönetimi, Aile Anayasasının Temelleri, Finansal Tabloları Okuma ve Bütçe Yönetimi”

Humanica Danışmanlık şirket kurucusu Barbaros Kon da DEGİAD Ailesi ile ortak bir proje yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ve bu eğitim sonucunda şirketlerinde 2. ve 3. kuşakların işlerini tam anlamıyla yönetebilecek yetkinliğe sahip olacaklarını dile getirdi. ‘’Bu programı yaşayan ve gören üyelerin bu programın devamını isteyeceklerini düşünmekteyiz’’ dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum