DENİZLİ 2023 EĞİTİM VİZYONU İÇİN SEFERBER OLDU

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan 2023 Vizyonu Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce kapsamlı bir şekilde ele alınıyor.

DENİZLİ 2023 EĞİTİM VİZYONU İÇİN SEFERBER OLDU
11 Ocak 2019 - 11:54
Reklam

Milli Eğitimde kapsamlı bir gelişim programı olan 2023 Vizyon Belgesi Denizli’de 19 ilçe ve il merkezinde düzenlenen çalıştaylarda ele alınıyor.

         

       

Merkezefendi Yenişehir Anaokulunda gerçekleştirilen Merkezefendi İlçesi Çalıştayına İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Kılınç, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, Merkezefendi İlçesinde görevli okul- kurum müdürleri ile öğretmenler katıldı.

         

Çalıştayda il olarak 2023 Eğitim Vizyonu için seferber olduklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz  “Bakanlığımızın ortaya koyduğu 2023 Vizyonunu tam sahipleniyoruz. Bakanlığımızın bu çok kapsamlı gelişim programının ifadesi olan 2023 Vizyon Belgesini tüm ilçelerimizde ve il merkezimizde yapacağımız çalıştaylarla ele alacağız. Bu kapsamda; yapılacak yenilikler ve geliştirmeler ile ilgili hazırlık, katılım konuları ve ilimizden önerileri derleyeceğimiz ve öncelikle öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz ile birlikte tüm eğitim  paydaşlarımızın katılacağı çalıştay sürecimizi 16 Ocak 2019 yapacağımız  il çalıştayımız ile tamamlayacağız. Çalıştaylarımız sonucunda görüş, öneri ve değerlendirmelerimizi içeren raporu da Bakanlığımıza sunacağız. İlçelerimizde ve İl merkezindeki çalışmalara da emeği olan tüm katılımcılara şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum