Denizli'de 9 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırı

Denizli’de meydana gelen olay sosyal medyada infial yarattı. İddiaya göre Denizli’de yaşayan Suriyeli 9 yaşındaki göçmen çocuk 16 yaşındaki şahıs tarafından cinsel saldırıya uğradı.

Denizli'de 9 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırı
23 Haziran 2020 - 08:07 - Güncelleme: 23 Haziran 2020 - 09:34
Reklam
Reklam

Edinilen bilgiye göre anne, kızından öğrendiği kadarıyla olayı şöyle anlattı. 9 yaşındaki kızı A.R’nin evinin yakınındaki parkta oynarken yanına yaklaşan şahıs tarafından çikolata alma bahanesiyle kandırılarak harabe bir eve götürülüp iple bağlandıktan sonra cinsel istismara uğradığını aktardı.

 Acılı anne o anları anlatırken “Kızımı terk edilmiş evde bağlı bıraktı, ancak kızım ipten kurtulmayı başararak eve yarı çıplak ulaştı, ambulansı çağırdım, hastaneye götürdüler.” dedi.

Kız çocuğunun annesi, ayrıca Suriye'de alınan tıbbi rapora ve tekrarlanan epilepsi belirtilerine göre A.R’nın % 75 engelli olduğunu belirtti.

Polislerin çocuğu önce hastaneye götürdüğü, daha sonra da 9 yaşındaki kız çocuğuna cinsel tacizde bulunan genci gözaltına aldığı belirtildi.

Gözaltına alınan zanlı emniyette alınan ilk ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kaynak: Sarayköy.com.tr
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum