DENİZLİ'DE E-DÖNÜŞÜM SEMİNERİ

Denizli’de Karegraf Yazılım Şirketi tarafından e-dönüşüm semineri düzenlendi. Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Teknokent toplantı salonunda gerçekleştirilen seminere ilimizden çok sayıda Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir katıldı.

DENİZLİ'DE E-DÖNÜŞÜM SEMİNERİ
03 Aralık 2019 - 17:10
Reklam
Reklam


Seminerin açış konuşmasını yapan Karegraf Yazılım Şirketi Sahibi İsmail Tankal,   e- dönüşümün yeni taslak tebliğler ile kaçınılmaz olduğunu ve bu zorunlulukların kağıt fatura dahil birçok maliyetleri kıstığını, zamandan kazandırdığını ve  edm’nin e-dönüşümün tüm süreçlerinde her zaman yanlarında olduğunu  söyledi.
Seminerde E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter, E-İrsaliye, E-Serbest Meslek Makbuzu, E-Bilet, E-Müstahsil Makbuzu, E-İmza, KEP, E-Mutabakat, E-Bordro, E-Yedekleme ürünleri hakkında mevcut zorunluluklar ve önümüzdeki sene gelmesi beklenen zorunluluklar hakkında bilgi veren edm A.Ş Yetkilisi  Ahmet Soyseven, de e-dönüşüm dijitalleşmenin  getirmiş olduğu avantajları ve bu gelişmelere Mali Müşavirler ve firmaların  hazır olmaları gerektiğini belirtti.
Seminer sonrası veren edm A.Ş Yetkilisi  Ahmet Soyseven,  katılımcıların konuyla ilgili sorularını cevaplandırdı. Şirketlerinin e-dönüşümle ilgili verdiği hizmetler hakkında bilgi aktardı.
Soyseven, semineri düzenleyen edm’nin Denizli Bayisi Karegraf Yazılım sahibi İsmail Tankal’a teşekkür etti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum