Denizli'de okul müdürü hayatını kaybetti

Denizli'de uzun süredir akciğer kanseri ile mücadele eden okul müdürü kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

Denizli'de okul müdürü hayatını kaybetti
22 Şubat 2021 - 22:05 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 22:05

Denizli’de bir süredir akciğer kanseri ile mücadele eden emekli okul müdürü Bilal Abar, evinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. 70 yaşındaki Abar'ın kaldırıldığı Denizli Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.
 

Edinilen bilgiye göre Nazilli Öğretmen Okulu'ndan 1970 yılında mezun olduktan sonra çeşitli yerlerde öğretmenlik yaptıktan sonra Denizli’de Atatürk Ortaokulu Müdürü iken 1996'da emekli olan Bilal Abar, hayatını kaybetti. Aslen Çallı olan Abar'ın bir süredir akciğer kanseriyle mücadele ettiği öğrenildi.


Tedavi süreci evinde devam eden 70 yaşındaki emekli müdür, bugün sabah saatlerinde kalp krizi geçirdi. Ambulansla Denizli Devlet Hastanesine kaldırılan Abar, burada ilk müdahalenin ardından hayata döndürüldü ancak geçirdiği ikinci kriz sonrası yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Emekli öğretmenin ölümü ailesini ve meslektaşlarını yasa boğdu. Abar, bugün kılınan cenaze namazının ardından Kaklık Mahalle Mezarlığında toprağa verildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum