Denizli'ye yer altı barajı yapılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır - Silvan Barajı Gövde Dolgu Çalışması Tamamlanması töreninde açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli'de de yapımı devam eden Türkiye'de toplam 150 barajın 2023'te tamamlanacağını belirtti.

Denizli'ye yer altı barajı yapılıyor
23 Ocak 2021 - 21:37 - Güncelleme: 24 Ocak 2021 - 15:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır - Silvan Barajı Gövde Dolgu Çalışması Tamamlanması töreni ile Ergani Barajı, Başlar Barajı ve Ergani İçme Suyu Arıtma Tesisi Açılış Töreni'ne İstanbul'dan canlı bağlantı ile katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''2023'e kadar ülkemize 150 yeraltı barajını yapmayı hedefliyoruz'' ifadelerini kullandı.

Devam eden 150 baraj inşaatının bulunduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, barajların 2023'e kada tamamlanacağını vurguladı. Yapılan yatırımların arasında Denizli'ye yapılacak 4 adet yeraltı barajı da bulunuyor.
Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Denizli muhaiki nokta kom
  4 hafta önce
  Adam Diyarbakıra gitti. Diyarbakırda gazeteciler böyle başlık yazmadı. Yanlışlıkla da olsa Denizli dedi 4 tane baraj, dev yatırım başlıkları..dereyi görmeden paçaları sıvamayın sayın Denizlimuhabir. Com
 • Harun kuru
  1 ay önce
  Ben bir denizlide yaşayan biri olaraktan hastahane istiyorum çünkü ben bir sağlık çalışanıyim hastanemiz yetersiz geliyor ve çok eski ilgili makamlardan rica ediyorum inşallah sesimizi duyun