DENİZLİSPOR'A MORAL YEMEĞİ

Vali Hasan Karahan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Denizlispor yönetici, teknik heyet ve futbolcular ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Reklam
DENİZLİSPOR'A MORAL YEMEĞİ
06 Kasım 2018 - 23:44
Reklam

Bu akşam Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe Vali Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

         

Toplantıda bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Ali Çetin, “Artık verdiğimiz sözler yerini bulacak. Bundan sonra verdiğimiz sözleri tutmak için elimizden geleni yapacağız. Her zaman yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Osman Zolan’a ve Valimiz Sn. Hasan Karahan’a çok teşekkür ediyoruz. Boluspor maçı için primlerimizi bir daha gözden geçireceğiz. İnşallah o sene bu sene olacak ve hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

       

Takımla bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Denizlispor, Denizli’nin en büyük markasıdır. Geçmişte çok büyük başarılar yakalayan ve UEFA Kupası’nda çeyrek final oynamış önemli bir takımdır. Artık Spor Toto 1. Lig’de çok uzun kaldık. Sizler terinizin son damlasına kadar savaşarak bu takımı layık olduğu yere çıkaracaksınız. Eğer siz yeteneklerinizi ve tüm gücünüzü ortaya koyarsanız o sene bu sene olacaktır. Sizlerin emeğiyle Denizlispor’u süper ligde göreceğiz. Bizler gayretimizi göstereceğiz, hem seyirci hem protokol olarak elimizden geleni yapacağız. Lig uzun bir maraton, Boluspor maçı önemli bir maç ancak bu uzun maratonda gayret ve birlikteliğimizi devam ettirdiğimiz sürece bizi hedefimizden saptıracak Allah’tan başka hiçbir güç yoktur. İnşallah yarınlarımız bugünümüzden daha güzel olacak” dedi.

       

Şehrin takıma inancının tam olduğunun altını çizen Vali Hasan Karahan ise, “Denizlispor Denizli’nin en büyük gerçeğidir. Bir üst ligde olması gerekir. Zamanında önemli başarılar yakalandı. Sizlerde o başarıları yakalayabilecek yetenekleri olan arkadaşlarımızsınız. İyi bir uyum yakaladık şehrimizde A’dan Z’ye, büyükten küçüğe, 7’den 70’e herkes bu takımı artık sahiplendi. Denizlispor’da güven problemi kalmadı, yönetimimizin heyecanı ve sizlerin başarıları bizleri umutlandırdı. Bizlerde siyasetçi, işadamı, vatandaş olarak elimizden geleni yapacağız” dedi.

       


YORUMLAR

  • 0 Yorum