Reklam

Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Karahan’dan Aldı

Bilim Sanat Merkezi ve Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencilerinin Türkiye dereceleri ile ilgili düzenlenen ödül töreni Vali Hasan Karahan’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Karahan’dan Aldı

Bilim Sanat Merkezi ve Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencilerinin Türkiye dereceleri ile ilgili düzenlenen ödül töreni Vali Hasan Karahan’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Reklam
Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Karahan’dan Aldı
14 Haziran 2019 - 12:26
Reklam


Hayırseverler Ortaokulunda düzenlenen ödül törenine; Vali Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Okul Müdürleri, öğretmenler, dereceye giren öğrenciler ve aileleri katıldı.


      


Bilim Sanat Merkezi ve Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencilerinin Türkiye dereceleri ile ilgili düzenlenen ödül töreninde konuşan Vali Hasan Karahan; “ "İlimizin bu konudaki duyarlılığı ve bu başarıları kamuoyuyla paylaşmak için bu program düzenlendi. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum. Denizli’miz tabiki eğitim ve öğretimde çok güzel noktalarda olan bir şehrimiz. Bunun devamı için gayretlerde bulunmamız gerekiyor. Bu konuda da okul yöneticilerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin büyük bir gayreti var. İnşallah Bu gayretle her zaman daha iyi noktalara Denizli’mizi götüreceğiz. Emeği geçen arkadaşlarımıza, öğretmenlerimize, velilerimize ve okul yöneticilerine tekrardan teşekkür ediyorum. Başka vesilelerle zaten hep beraberiz ama bu güzel vesileyle özellikle bu genç kardeşlerimizin il çapındaki başarısı bizi ayrıca gururlandırdı.


      


Onların tabi ki bu çalışmalarını bizler de destek olmaya devam edeceğiz. İnşallah daha güzel başarılarla Türkiye sınırlarını aşıp Avrupa ve Dünya şampiyonlukları bekliyoruz. Bu konuda başarılı olacağımıza inanıyoruz. Geçen gün Gençlik Spor Müdürlüğümüzde Denizlili 3 sporcumuz Tokyo Olimpiyatlarına katılmaya hak kazandı. 2 tanesini de bekliyoruz. Hem sporda hem eğitimde bizim tek amacımız gençlerimizi topluma, hayata en iyi şekilde hazırlayarak onların karşılaşacakları her türlü olumsuzlukların üstesinden gelebilecek şekilde yetiştirmek.     


Zaten Devletimizin en büyük sorumluluğu bu. Velilerimizin bizden bekledikleri bu. Biz de bu işin en iyisini yapmak gayretindeyiz. Görüyoruz ki Denizli Türkiye sıralamalarındaki güzel noktalarıyla bunu en iyi şekilde yapıyor. İnşallah bu başarılarımız sizlerin gayretiyle ve desteğiyle devam edecek.


     


Eğitim kişiyle oluyor. Her ne kadar teknolojik imkanlar ve okulun fiziki imkanları en iyi şekilde olsa bile neticede öğretmenin kalitesine, azmine ve gayretine kalıyor. Bu konuda da biz öğretmenlerimizle gurur duyuyoruz. Teşekkür ediyorum. Okulların kapanması sebebiyle de ayrıca iyi tatiller diliyorum. Sınavlara giren arkadaşlarımız oldu geçen hafta inşallah gönüllerindeki neticeyle kazanacaklarına inanıyorum. Bu hafta sonunda üniversite sınavı var, bu sınavda da yine Denizlili gençlerimizin çok iyi okullara çok iyi puanlarla gireceklerini bütün kalbimle inanıyorum. Tekrar teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum” dedi.


     


Konuşmaların ardından çeşitli alanlarda dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali Hasan Karahan tarafından verildi. Ödül töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


         


Program sonunda Hayırseverler Ortaokulu 6. sınıf Yazarlık ve Yazma Becerileri dersinin öğrencileri tarafından hazırlanan Yazarlık Atölyesi isimli kitap Öğrenciler tarafından Vali Hasan Karahan 'a hediye edildi.


       


YORUMLAR

  • 0 Yorum