Emlakçılar yeni düzenlemeden memnun

Denizli Emlakçılar Odası tarafından yeni düzenleme ile 5 Aralık tarihine kadar alınması gereken Yeterlilik Belgesi’ne hak kazanan üyeler için tören düzenlendi.

Emlakçılar yeni düzenlemeden memnun
24 Eylül 2019 - 10:58
Reklam

HABER MERKEZİ


Denizli Emlakçılar Odası tarafından, yeni düzenleme hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Denizli Esnaf Sarayı’nda düzenlenen toplantıya Denizli Ticaret İl Müdürlüğü yetkileri ve Denizli Emlak Odası Başkanı Hakan Arslan ve yönetimi hazır bulundu. Çok sayıda üyenin katıldığı toplantıda Denizli Emlakçılar Odası Hakan Arslan, Emlakçılar için hazırlanan yeni düzenleme hakkında bilgi verdi.


5 Aralık tarihinde sonra erecek olan düzenlemenin Emlakçılar için büyük bir fırsat olduğunu belirten Başkan Hakan Arslan “Yıllardır emlakçılar olarak daha uygun şartlar ve çerçevesi çizilmiş bir meslek kriterleri istiyorduk. Resmi gazetede yayınlanan yönetmelik sonrası bizlere mesleğimizin geleceği için çok önemli kararlar alındı. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Artık bizlerde yönetmeliğe uygun olarak mesleğimizi yapacağız. Bu anlamda üyelerimizin ve meslektaşlarımızın yeterlilik belgelerini bir an önce almalarını tavsiye ediyoruz. Mesleğimiz adına bu başarılı adımların atılması sevindirici bir durumdur” dedi. 

Yapılan bilgilendirme toplantılarının ardından yeterlilik belgesi almaya hak kazanan üyelere belgeleri protokol üyeleri tarafından verildi.YORUMLAR

  • 0 Yorum