Gurbetçinin Gönderdiği Para Ne Oldu?

Denizli’de bir ihtiyaç sahibine Kurban Bayramı hayrı olarak 500 euro gönderen gurbetçi, yardımın yerine ulaşmadığını öğrendi. Bunun üzerine parayı ulaştırılması için aracılık ettiğini öne sürdüğü Facebook’ta kurduğu Trafik Yaşam Grubu’nun yöneticisine “neden ulaşmadı” diye soran Şevket Tuğcu, hakaret dolu yazışmalanın muhatabı olduğunu iddia etti.

Gurbetçinin Gönderdiği Para Ne Oldu?
05 Ekim 2019 - 14:40 - Güncelleme: 05 Ekim 2019 - 14:49
Reklam

Facebook’ta kurduğu Trafik Yaşam Gurubu üzerinden kişisel rant sağladığı iddialarının muhatabı olan Trafik Yaşam Grubu yöneticisi Osman B., bu kez de bir gurbetçiyi isyan ettirdi. Şevket Tuğcu, iddiasına göre, ihtiyaç sahibi bir kişiye Kurban Bayramı hayrı olarak ulaştırılması için Osman B.’ye 500 euro para gönderdi. Aradan geçen sürede paranın yerine ulaşmadığını öğrendi ve sosyal medya üzerinden Osman B. ilebağlantı kurdu.
 
FACBEOOK’TAN İSYAN ETTİ
 
Dün akşam sosyal medya hesabından isyan dolu bir paylaşım yapan Tuğcu, bir ihtiyaç sahibine kurbanlık hayrı olarak ulaştırılması için Osman B.’ye genderdiği paranın hala yerine ulaştırılmadığını, hesabını sorunca da bu kişinin kendisine ağza alınmayacak hakaretler savurduğunu öne sürdü.
 
AYLAR SONRA FARKETTİ
 
İddiaya göre, Kurban Bayramı öncesi bir ihtiyaç sahibi kurbanlık alabilsin diye üyesi olduğu Trafik Yaşam Grubu’nun kurucusu Osman B.’ye 500 euro hayır parası gönderdi. Ancak aylar sonra gönderndiği hayır parasının ihtiyaç sahibine ulaştırılmadınığı öğrendi ve nedenini Osman B.’ye sordu.
 
YAZIŞMALAR SONUÇ VERMEDİ
 
Yine iddiaya göre, Şevket Tuğcu’nun paranın teslim edilmemesiyle ilgili sorusuna Osman B., “Zamanım olmadı bir ara teslim ederim” tarzında bir yaklaşımla yanıt verdi. Bir süre daha geçmesine karşın paranın hala ulaştırılmadığını öğrenen Tuğcu, bu kez osman B’ye parayı bir an ulaştırması için whatssapp üzerinden yazdı.
 
O YAZIŞMA DELİL GİBİ
Tüm çabalarının sonuçsuz kaldığını öne süre Tuğcu, en son dün Osman B.’ye yine whatsaapp üzerinden paranın akibetini sordu. Ancak aldığı yanıtla donup kaldı. Yazışmalarla ilgili ekran kayıtları, tarafların bir süre sonra birbirlerine sert ifadeler kullandığı, hakaretler ettiğini gösteriyor.
 
ÖNCE GRUPTAN ATTI, SONRA TEHDİT ETTİ
 
Paşylaşımda Osman B’nın kendisini önce Trafik Yaşam Grubu’ndan attığını sonra da whatssapp üzerinden tehdit ettiğini öne süren Tuğcu,  sosyal medya kullanıcılarını “Bu sah….a kanmayın” diye uyardı.
 
KÜFÜR DOLU SÖZLER
 
Tuğcu’nun whatsapp üzerinden paylaştığı yazışma görsellerinde, Osman B.’nin, parayı bir an önce ihtiyaç sahibine ulaştırmazsa kendisini deşifre edeceğini söyleyen Tuğcu’ya “Altı üstü 500 euro para. Sanki milyon gönderdin de hesap soruyorsun” diye yanıt verdiği, bunun üzerine sahtekarlıkla suçlanınca da “S...tir lan şeref..z”  diye hakaret ettiği görülüyor.
 
Karşılıklı hakaretlerin havada uçuştuğu bu yazışmanın bir bölümünde yine Osman B.’nin hayırsever Şevket Tuğcu’ya “Onun bunun ço…” gibi ağır bir ifadeyle kullandığı görülürken, paylaşışılan yazışma görselleri, Osman B.’nin “elinden geleni ardına koyma” sözleriyle son buluyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum