Hayatını Kaybeden Doktor'un Cenaze Programı Belli Oldu

Denizli’nin Merkezefendi İlçesinde bulunan Saltak Aile Sağlık Merkezi doktoru Halil İbrahim Kılıç hayatını kaybetti. Kılıç’ın cenaze programıda belli oldu.

Reklam
Hayatını Kaybeden Doktor'un Cenaze Programı Belli Oldu
25 Ağustos 2019 - 10:51 - Güncelleme: 25 Ağustos 2019 - 11:02
Reklam

 HABER MERKEZİ
Saltak Aile Sağlık Merkezinde uzun yıllar görev alan Doktor Halil İbrahim Kılıç 53 yaşında yakalandığı Akciğer Kanseri hastalığına yenik düştü. Bir süredir tedavi gören doktor Kılıç, bölge halkının ve hastaların çok sevdiği bir isimdi.


Kılıç Akciğer Kanseri nedeniyle bir süredir tedavi görmüştü. Doktor Kılıç tüm uğraşlara rağmen kurtarılamadı ve hayatını 53 yaşında kaybetti.Doktor Kılıç’ın cenazesi bugün öğle namazına müteakip Servergazi Fetih Cami’de kılınacak cenaze namazının ardından Servergazi mezarlığına defnedilecek.


 

Doktor Halil İbrahim Kılıç Kimdir?


15 Ağustos 1966 Denizli doğumlu olan Halil İbrahim Kılıç. Denizli’nin Çal İlçesindendi. 1984-1991 yılları arasında Erzurum Atatürk Tıp Fakültesi’ni tamamlayarak Doktorluk hayatına başladı. Evli ve 3 çocuk Babasıydı.


Uzun yıllar Saltak Aile Sağlık Merkezinde Aile hekimliği yapan Doktor Halil İbrahim Kılıç bir süredir Akciğer Kanseri teşhisi ile tedavi görmekteydi.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum