Horoz, Fener'e Odaklandı

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, pazar günü sahalarında oynayacakları Fenerbahçe maçının önemli olduğunu, çalışmalarının karşılığını almak istediklerini belirtti.

Horoz, Fener'e Odaklandı
17 Ekim 2019 - 12:59
Reklam

 Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, pazar günü sahalarında oynayacakları Fenerbahçe maçının önemli olduğunu, çalışmalarının karşılığını almak istediklerini belirtti.  

Teknik direktör Özdilek ile futbolculardan Tiago Lopes ve Zeki Yavru, Haluk Ulusoy Tesisleri'nde gazetecilere açıklamalarda bulundu.

A Milli Futbol Takımı'nın oyuncularını Fransa maçındaki performanslarından dolayı kutlayan Mehmet Özdilek, milli maç aralarının kulüpler için önemli olduğunu, dönüşte zaman zaman sıkıntılar yaşanabildiğini ifade etti.

Takımla yoğun bir çalışma dönemi geçirdiklerini, eksikleri tamamlamaya gayret ettiklerini kaydeden Özdilek, şu değerlendirmede bulundu:

"Rodallega'nın sakatlığı takım için handikap gibi gözüküyor. Ama yerine oynayacak arkadaşımız da onun kadar mücadele edecektir. Büyük maçlar, özellikle Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'a karşı oynamak bence önemli bir avantaj. Özellikle bizim şu son süreçte yaşadığımız kazanma duygusu, büyük maçlarla tekrar farklı bir yere çekilecektir diye düşünüyorum. 

Şunu unutmayacağız: Burası Denizli, biz istemediğimiz sürece burada kimse bizden hiçbir şey alamaz. Ancak biz izin verirsek rakip istediğini alabilir. Savaşın ve mücadelenin içinde olacağız. Önemli oyunculara sahibiz ve kalitemiz yüksek. Ama takım anlamında, birlikte oynama ve pozisyon anlamında eksikliklerimiz var. Bunlarla ilgili çalışıyoruz. İnanıyorum ki pazar günü herkes, biraz daha farklı, ne yaptığını bilen ve saha içerisinde duruşu olan bir takım görecek. Bizim için en önemli müsabaka, oynayacağımız Fenerbahçe maçı olacaktır. Ligin daha başlarındayız. İstikrarlı ve sakin bir şekilde ne yaptığını bilen, güçlü bir yapıyla sahada olmaya çalışacağız. Biz çalışıyoruz ve bunun meyvelerini alacağız."

Özdilek, herkesin keyif aldığı bir Denizlispor profilini ortaya çıkartmaya çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

(AA)

YORUMLAR

  • 0 Yorum