Reklamı Geç
Reklam

İTTİFAK KONUŞULDU

MHP Denizli İl Yönetimi, BBP il Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu. Andımız ve İttifak konusu ele alındı.

İTTİFAK KONUŞULDU

MHP Denizli İl Yönetimi, BBP il Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu. Andımız ve İttifak konusu ele alındı.

İTTİFAK KONUŞULDU
07 Kasım 2018 - 11:58

Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Cafer Birtürk Yönetim Kurulu üyeleri ve MHP Pamukkale Belediye Başkanı aday adayı Mimar Metin Karakurt’un da hazır bulunduğu ziyarette, BBP il Yönetimi’nde samimi bir  hava esti, eski anılar canlandı.

 Andımız ve İttifak konusunun konuşulduğu ziyarette her iki parti de Andımız’ı olmazsa olmazların içerisine koydu. MHP Heyetini karşılayan BBP il Başkanı İlhami Çiçek, “Geçtiğimiz yıl  MHP il başkanlığını ziyaret etmiştik.  Aradan geçen zamanda bir türlü bir araya gelemedik, bugüne kısmetmiş. Önümüzdeki yerel seçimlerde birlikte çalışmak isteriz ancak, bu bizim tek başımıza alacağımız bir karar değil.  Genel merkezimizin vereceği karardır. Biz Andımızı okuyarak büyüyen nesiliz. Tekrar gündeme getirilmesinden de rahatsız olmayız.” Dedi.
TÜRK, KADİM MİLLETİN ADIDIR
MHP il Başkanı Cafer Birtürk’te,  “Türk, kadim bir milletin adıdır. Hepimiz Türk'üz. Türk'üm, Türkiye demek ayıp değildir. Aksine iftihar edilecek bir şeydir. Ermeniler ve diğerleri Türk Milletine teşekkür etmeli. Zira bugünlere kadar yaşamaları bu sayede olmuştur. Türk'ü, Kürd'ü, Laz'ı bilmem nesi diye başlayan konuşmalar yapılıyor. Bunu da en fazla da yöneticilerimiz yapıyor. Bunlar tehlikeli konuşmalar. Bu ülke çatısı altında yaşayan herkesin Andımız’dan gocunmaması lazım” dedi.
31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerle ilgili düşüncelerini de ziyarette dile getiren MHP il Başkanı Cafer Birtürk; “"Cumhur İttifakı duruyor, Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin dediği gibi, yerel seçimde ittifak yok. İl ve tüm ilçelerde kendi adaylarımızla seçimlere gireceğiz. Denizli’de adaylarını ilk açıklayan parti de MHP’dir. Biz 2019 seçimlerinde tüm Belediyelere MHP bayrağını asmak istiyoruz.” Diye konuştu.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
https://www.denizlimuhabir.com/admin/index.php?tumeva=clearcache&p=settings&token=56155ba883792c6faa36b30db98512c7&clear=general