Reklam

KAR, MERKEZE YAKLAŞIYOR...

Bu sabah Denizli’nin yük kesimlerinde başlayan kar yağışı, ilçelerde biriktirmeye başladı.

KAR, MERKEZE YAKLAŞIYOR...

Bu sabah Denizli’nin yük kesimlerinde başlayan kar yağışı, ilçelerde biriktirmeye başladı.

KAR, MERKEZE YAKLAŞIYOR...
06 Aralık 2018 - 12:35

Dün gece yağmurla başlayan yağış, sabaha karşı kar’a dönüştü. Denizli’nin Bağbaşı yaylası’na giden vatandaşlar kar süprizi ile karşılaştı. Beyaz’ın hakim olduğu yaylada manzaranın keyfini doyasıya yaşadılar,. Çektikleri fotoğraf karelerini sosyal medya hesaplarından paylaşarak, o anı ölümsüzleştirdiler.
HONAZ’ın eteklerinde konumlanan Dereköy ise beyaza bürünen yerleşim alanı içerisinde yerini aldı.

ÇAMELİ’nin 1550 rakım da yer alan Kırkbudak mevkii’nde bu gün saat 11 sıralarında başlayan kar yağışı devam ediyor. Acil Yol Müdahale ekipleri, yağışın devam ettiği bölgelerde emniyet tedbirlerini artırdı.

ÇAL’ın Peynirciler mahallesi’nde de başlayan kar yağışı vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı. Beyaz örtünün hakim olduğu mahallede, vatandaşlar çektikleri manzarayı sevdikleri ile sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Öte yandan, devam eden yağış nedeniyle sürücülerin gece yolculukları sırarsında meydana gelebilecek don olaylarına karşı, tedbirli davranmalarını, can ve mal güvenliği açısından  fazla sürat yapmamalarını önerdiler.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
https://www.denizlimuhabir.com/admin/index.php?tumeva=clearcache&p=settings&token=56155ba883792c6faa36b30db98512c7&clear=general