Keçeci'nin Mektubuna Denizlispor Yönetiminden Sert Yanıt

Geçen hafta sonu oynadığı Kardemir Karabükspor maçı ile 9 yıl aradan sonra Süper Lige yükselmeyi garantileyen ve bunun mutluluğunu yaşayan Denizlispor Yönetiminin dün Denizli Sanayi Odası Başkanı ve eski yöneticilerden Müjdat Keçeci’nin açıklaması ile adeta tadı kaçtı. Keçeci’nin yönetimde değişiklik olması gerektiği imasına önce kulüp başkanı Ali Çetin'den sonrasında da kulüp yönetiminden sert yanıt geldi.Yönetim açıklamasında, “Bizlere gölge etmeyin yeter” dedi.".

Reklam
Keçeci'nin Mektubuna Denizlispor Yönetiminden Sert Yanıt
17 Mayıs 2019 - 09:44 - Güncelleme: 17 Mayıs 2019 - 09:57
Reklam

Denizli Sanayi Odası Başkanı ve eski Denizlispor yöneticisi Müjdat Keçeci 'Denizlispor'a Açık Mektup' adlı yazısında yönetim değişikliğini işaret ederek,''Gelecek için yakın vadede Denizlispor için önemli bir stratejik yol haritası yapmak zorunluluğu var. Öncelikle yönetim kurulu Süper Lig’de oynayacak takımın işlerini götürecek, yürütecek, temsil edecek ve de finansmanını organize edebilecek yetkinlikte olan kişilerden kurulmalıdır''dedi.


                 


Müjdat Keçeci'nin yazısına Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve akabinde Denizlispor yönetiminden sert yanıt gecikmedi.İlk olarak Denizlispor Başkanı Ali Çetin, sosyal medya üzerinden Keçeciye cevap vererek açıklamanın üzücü olduğunu belirtti. Çetin paylaşımında, ''Sayın sanayi odası başkanımız Müjdat Keçeci, açıklamanızı üzülerek gördüm. Bu kulüptekiler 7 gün 24 saat çalışan ve mücadeleyle 9 yıl aradan sonra şampiyon olan bir takımın yöneticileridir, bunların içinde kayınpeder parasıyla adam niyetine geçen hiç kimse yoktur. Gölge etme başka ihsan istemem'' ifadelerini kullandı.


          


Başkan Çetin'in sosyal medyada ki açıklamasının ardından kulüpten de resmi bir açıklama geldi.

Yapılan açıklama şu görüşlere yer verildi:

''Sanayi Odası Başkanımız Sn. Müjdat Keçeci Bey’in açıklamalarını hayretler içinde okumuş bulunmaktayız. 

Bu sezon içinde kulüpte görev almayan, ne şartlarda mücadele ettiğimizi görmeyen, gecesini gündüzüne katan yönetim kurulumuzun çalışmalarını hiç görmeyen birisinin bu açıklamaları yapması gayet doğaldır.

Henüz şampiyonluk kupamızı bile elimize almadan, sevincimizi taraftarımız ile paylaşmadan, yıllardır beklenen bir coşkunun programı bile yapılmadan bu açıklamaların yapılması son derece düşündürücüdür.

Kulüp Başkanımız Ali Çetin ve yönetim kurulu üyelerimiz örnek bir faaliyet ortaya koymuştur. Merak ediyor ve sizlere soruyoruz? Sizin ve ailenizin bugüne kadar Denizlispor’a bir faydası bulunmuş mudur?

“Siz yeterince sıkıntı çektiniz, siz hak ettiniz, siz devam edin” demenizi beklemiyorduk. Ancak en azından sussaydınız biz sizi takdir ederdik. 

Hal böyle olunca, sizleri maalesef kınamaktan başka bir şey yapamıyoruz. 

Kulübümüzde 7 gün 24 saat çalışan ve üstün mücadele örneği göstererek, 9 yıl aradan sonra şampiyon olan bir takımın yöneticileriyiz. Yöneticilerimiz arasında kayınpeder parasıyla adam niyetine geçen birisi yoktur. Sizden bir fayda beklemiyoruz, bizlere gölge etmeyin yeter"

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum