Midelerinden 100 Paket Uyuşturucu Çıktı

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı istihbari çalışmaları sonucu yakalan 2 kişinin midesinden 100 paket uyuşturucu madde çıktı.

Midelerinden 100 Paket Uyuşturucu Çıktı
21 Ocak 2020 - 16:35
Reklam
Reklam

Yaklaşık 1 kilo olan uyuşturucu hastane de çekilen röngen filmleri ile tsbit edildi. Yakalanan şahısların birisinin midesinden 65 paket, diğerinin midesinden ise 35 paket olmak üzere toplam 100 paket uyuşturucu ele geçirildi.
 
Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince 2 yabancı uyruklu şahsın yurtdışından ülkemize “Yutma Yöntemi” ile uyuşturucu madde getirecekleri bilgisi alınması üzerine, şahısların yakalanması için Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri gerekli çalışmalara başladı.

Yapılan titiz ve özverili çalışmalar sonucunda uyuşturucu madde getirecekleri tespit edilen 2 yabancı uyruklu şahsın yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen başarılı operasyon sonucunda F.D ve V.D isimli yabancı uyruklu şahıslar ilimiz şehirlerarası otobüs teminalinde kıskıvrak yakalandı.

Yakalanan şahısların Denizli Devlet Hastanesinde uzman personel tarafından yapılan kontrollerinde 2(iki) şahsında mide ve bağırsak kısmında yabancı madde olduğu tespit edildi, mide ve bağırsak kısmında yabancı madde olduğu tespit edilen F.D isimli şahıstan 65 paket halinde 588 gram metamfetamin maddesi, V.D isimli şahıstan 35 paket halinde 317 gram metamfetamin maddesi olmak üzere, toplamda 100 paket halinde 905 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan haklarında yasal işlem yapılarak adli mercilere sevk edilen F.D ve V.D isimli 2 yabancı şahıs tutuklandı.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum