MUHALEFET İKTİDAR MAZBATALARINI BİRLİKTE ALDI

Denizli’nin Çal İlçesi’nde belediye başkanı, meclis üyeleri, muhtarlar mazbatalarını birlikte aldılar. Seçimi kaybeden partinin meclis üyeleri ile kazananlar birlik ve beraberlik mesajları verirken, Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ahmet Kınaca, “Çal’a yakışan seçim oldu, kazanan demokrasi” derken, Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Seçim sürecinde birbirimizi kırdığımız zamanlar oldu. Seçim bitti, şimdi Çal için hep birlikte çalışacağız” dedi.

MUHALEFET İKTİDAR MAZBATALARINI BİRLİKTE ALDI
10 Nisan 2019 - 19:59
Reklam


Çal Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen mazbata törenine Belediye Başkanı Fethi Akcan, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, ilçe protokolü, Belediye Meclis üyeleri, tüm siyasi partilerin temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

        


Çal İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ahmet Kınacı, törende yaptığı konuşmada huzur içinde seçim süreci yaşayan Çal’a teşekkür etti.

           


Kınacı;“Çal’a yakışan bir seçim oldu. Hiç kimsenin burnu kanamadı. Gerginlik olmadı. Tüm siyasi partilerin adaylarını, yöneticilerini, Çal halkını kutluyorum. Tam bir demokrasi bayramı yaşandı. Mazbatasını alan herkese başarılı 5 yıl geçirmelerini diliyorum. Seçimler ülkemize ve Çal’ımıza hayırlar getirsin” dedi.

         

Belediye Başkanı Fethi Akcan ise, kendisine oy veren vermeyen herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasında, şunları söyledi;

“Seçim sürecinde birbirimizi kırdığımız zamanlar oldu. Dedikodular yapıldı. Bunlar geçmişte kaldı. Şimdi Çal için çalışma zamanı başladı. Seçim bitti, hepimiz enerjisini Çal için harcayacak.  Ben şahsıma, partime oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. 2014-2019 döneminde olduğu gibi yeni dönemde de iktidarı, muhalefeti meclisimiz uyum içinde çalışacak” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum