Örki Yunus Emre Mahallesi Sakinleri İle Buluştu

Pamukkale Belediye Başkanı Örki, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Örki'nin yeni durağı Yunus Emre Mahallesi oldu. Başkan Örki, “İlçemizin sahip olduğu özelliklerin bilincinde olarak çalışıyor ve her bir vatandaşımıza, mahallemize eşit hizmet götürmek için yoğun mesai harcıyoruz” dedi.

Örki Yunus Emre Mahallesi Sakinleri İle Buluştu
26 Temmuz 2019 - 14:49
Reklam


Vatandaşları mahallelerinde ziyaret ederek buluşmalarına devam eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, önceki gün Yunus Emre Mahallesi sakinleri ile buluştu.Yunus Emre Mahallesi Muhtarlık binasının önünde gerçekleşen buluşmaya, Muhtar Selda Karan ve mahallede yaşayan vatandaşlar katıldı.


                                


Başkan Avni Örki’yi yoğun ilgiyle karşılayan vatandaşlar, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

                               

                             


Başkan Örki muhtarlık önünde Pamukkale İlçe Sağlık Müdürlüğü Organ Bağışı birimi tarafından açılan stantta bilgilerini güncelleyerek tekrar organ bağışçısı oldu.


                              


Başkan Avni Örki’ye İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri tarafından “Organ ve Doku Bağış Kartı” takdim edildi. 


                  


‘’EL BİRLİĞİ İLE BU KENTİ DÜNYA’DA MARKA BİR ŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ’’

Vatandaşlara buluşmada hitap eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “İlçemizin sahip olduğu özelliklerin bilincinde olarak çalışıyor ve her bir vatandaşımıza, mahallemize eşit hizmet götürmek için yoğun mesai harcıyoruz. Biz 61 mahallesi olan büyük bir ilçeyiz. Pamukkale, tarımdan turizme, sanayiden hayvancılığa kadar birçok sektörü içinde barındıran çok yönlü, geniş yelpazeye sahip bir kent. Bu nedenle çalışmalarımızı da yürütürken kapsamlı ve vizyoner bir bakış açısı ile değerlendirme yapıyoruz. Zaman zaman bu tür buluşmaları da gerçekleştirerek sizlerin istek ve taleplerini toplayarak yolumuzu çiziyoruz. Vermiş olduğumuz sözlerin ve bize sizler tarafından verilen bu görevin sorumluluğunu hiçbir zaman unutmuyoruz. El birliği ile bu kadim kenti Dünya’da adından söz edilen, marka bir şehir haline getireceğiz’’ ifadelerini kullandı.


                                


Vatandaşlar ise Başkan Örki ile bir aradayken mahallelerinde yapılmasını istedikleri çalışmaları iletme imkanı buldular.

              

                         

YORUMLAR

  • 0 Yorum