PAÜ Mezuniyeti'nde Duygusal Anlar

Bu yıl üç gün süreyle düzenlenen Pamukkale Üniversitesi 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, duygu dolu anlara sahne oldu. Adalet Eski Bakan Yardımcısı Bilal Uçar oğlunun mezuniyet sevincini yaşarken, PAÜ güvenlik görevlisi 55 yaşındaki Durali Akkan ise bölümünü 3.’lükle bitirdi.

PAÜ Mezuniyeti'nde Duygusal Anlar
23 Haziran 2019 - 15:52
Reklam


PAÜ Spor Salonu’nda bu yıl üç günlük olarak planlanan  Pamukkale Üniversitesi 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri farklı heyecanların, mutlulukların, duygusal anlara sahne oldu.


 

Duygu Dolu Anlar Yaşandı

Pamukkale Üniversitesi Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Merhum Doç. Dr. Mustafa Karatepe’nin kızı Dr. Melike Nur Karatepe, mezuniyet belgesini takdim eden Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hülya Aybek ile duygu dolu anlar yaşadı.


       

           


Uçar oğlunun mezuniyet heyecanını yaşadı

Törende, Adalet Eski Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, oğlu Dr. Mehmet Uçar’a mezuniyet belgesini takdim ederek, oğlu ile mezuniyet sevincini paylaştı.


     


55 Yaşındaki Güvenlik Görevlisi Bölüm Üçüncüsü Oldu

Pamukkale Üniversitesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan 55 yaşındaki Durali Akkan, Denizli Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümünün (İkinci Öğretim) üçüncüsü olarak mezun olarak, hem çalışıp hem okumanın mümkün olduğunun bir örneği oldu.


          


PAÜ Eski Çalışanı Jeoloji Mühendisliği Bölümünün Birincisi Oldu

Törenin ikinci gününde ise Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Eğitim Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Çal Meslek Yüksekokulu, Honaz Meslek Yüksekokulu öğrencileri mezun olma heyecanını yaşadı.


       


PAÜ eski çalışanı ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Bilal Arslan, Pamukkale Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Birincisi olarak mezun olmanın mutluluğunu yaşadı.

Liseyi Bitirdikten Otuz Yıl Sonra Üniversite Hayalini Gerçekleştirdi

PAÜ Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Geleneksel El Sanatları Programından yüksekokul ve program birincisi olarak mezun olan Reşika Sezgin Kaymakçı birincilik ödülü ve belgesini Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ın elinden alırken kızı Selem Kaymakçı ve oğlu Erdi Kaymakçı annelerinin mutluluğuna ortak oldu.


         


29 Haziran Cumartesi günü ise Fen Edebiyat Fakültesi, Turizm Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Enstitülerin öğrencileri mezun olma heyecanını yaşayacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum