Tavas'tan Barış Pınarı Harekatına Destek

Tavas Belediye Meclisi,Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin kuzeyinde terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla gerçekleştirdikleri 'Barış Pınarı Harekâtı'na destek olmak üzere  toplandı.

Tavas'tan Barış Pınarı Harekatına Destek
18 Ekim 2019 - 16:32
Reklam

Meclisin olağanüstü toplantısı Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık başkanlığında gerçekleştirildi.Tüm Meclis Üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda birlik,beraberlik mesajı verildi. 


Fırat'ın doğusunda terör örgütlerinin varlığını sonlandırmak, hudutlarımızın ve halkımızın güvenliğini sağlamak, barış koridoru tesis etmek için,Barış Pınarı Harekatı’nı başlatan Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimize destek bildirisi okunarak Tavas Belediye Meclisinde oy birliği ile kabul edildi.


Meclisteki tüm partilerin meclis üyelerine milli duyarlılıklarından dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık,’Barış Pınarı Harekatı’nda görev alan kahraman askerlerimize Rabbim güç kuvvet versin.Ayaklarını taşa değdirmesin.Ayrıca Vatanımızın güvenliği ve milletimizin huzuru için şehit olan kahraman askerlerimize ve sivil vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa diliyorum. ‘dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum