Ulusal Haberlerde "Silahlı Baskın" Haberleri

 Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin'in düzenlediği basın toplantısına girmesine izin verilmeyen eski başkan Süleyman Urkay ve yanındaki 2 kişi ile kulüp güvenlik görevlileri arasında arbede yaşandı.Ulusal Haber Siteleri Olayı manşete taşıdı.

Ulusal Haberlerde "Silahlı Baskın" Haberleri
23 Ekim 2019 - 15:19
Reklam

Kulüp Başkanı Ali Çetin, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Haluk Ulusoy Tesisleri'nde düzenlediği ve yerel bir televizyon kanalında canlı yayınlanan basın toplantısında, kulübün önceki dönemden gelen borçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bu sırada tesislere gelen ve toplantının düzenlendiği salona girmek isteyen eski Başkan Süleyman Urkay ve yanındaki 2 kişiye kulübün güvenlik görevlileri izin vermedi. İki grup arasında başlayan sözlü tartışma arbedeye dönüştü.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Süleyman Urkay ve yanındaki iki kişiyi, tesisten uzaklaştırarak emniyete götürüldü.

Olay böyle olunca ulusal haber kuruluşları haberi manşetten verdi.


İŞTE ULUSAL BASININ HABER MANŞETLERİ

FOTOMAÇ/ Süper Lig Kulübünde Olay!Eski Başkan Kulübü BastıHABERLER.COM/ Süper Lig Kulübünün Toplantısına Silahlı Baskın

 

HABERTÜRK/ Denizlispor'da OlayHÜRRİYET/Eski Başkan Kardeşiyle Birlikte... Denizlispor Basın Toplantısını Silahla BastıSABAH/ Kulüp Binasını Bastılar! belinde Silah VardıSÖZCÜ/ Skandal Ötesi! başkanın Toplantısını Silahla Bastılar

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum