VEKİL YASİN ÖZTÜRK DEŞİFRE ETTİ!

Denizli İYİ Parti Milletvekili Yasin Öztürk, aslen Denizli’nin Acıpayam İlçesi, Dodurga Mahallesi nüfusuna kayıtlı, Ankara’da Orman Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olan Said Dağdaş isimli Devlet Memurunun 10 Kasım sebebiyle kendisine ait sosyal medya adresinden Türkiye Cumhuriyeti Kurucu Mustafa Kemal Atatürk’e hakaretler yağdıran ve onu “diktörlük” ile suçlayan paylaşımlar yapan kişiyi deşifre etti.

VEKİL YASİN ÖZTÜRK DEŞİFRE ETTİ!
12 Kasım 2019 - 08:30 - Güncelleme: 12 Kasım 2019 - 09:23
Reklam


HABER MERKEZİ

Vekil Öztürk, kendisine ait sosyal medya adresinden Atatürk’e hakaret eden şahsın sadece birkaç paylaşımını yayınlayarak, “Orman Genel müdürlüğünde şube müdürüymüş. Hem Türkiye Cumhuriyet’inin kurucusu Atatürk ‘e hertürlü hakareti yap. Hemde bu devletin ekmeğini ye. Devlet’in lokması boğazına dizilsin inşallah. Atatürk olmasaydı kim bilir hangi Yunan’ın marabalığını yapıyordun be müptezel.

Denizli’den senin gibi bir Atatürk düşmanı çıktıya ona mı yanayım, Mülakatlarda en ufak Atatürk ‘e sevgisini hissettiren gençlerimizin elenmesine mi yanayım, Senin gibilerin Devlet’imizin ekmeğini yiyip fırsat buldukça Gazi Paşa’ya küfür etmesine mi?” ifadelerinde bulundu.

Sözde Devlet Memuru olan şahsın sosyal medya adresinde Atatürk ile ilgili hakarey içeren bir çok paylaşımların olması da dikkatlerden kaçmadı.

Denizli İYİ Parti Milletvekili Yasin Öztürk, Orman Genel Müdürlüğünde görevli olan bu şahısla ve onun paylaşımına destek yazıları yazan bazı şahıslarla ilgili olarak TBMM’de soru önergesi verileceğini açıkladı. Vekil Öztürk ayrıca adı geçen şahısla ilgili olarak da suç duryurunda bulunacaklarını belirtti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum