Yatırım Yoluyla Türk Vatandaşlığı

Ülkemiz yabancıların vatandaşlık almak istedikleri sayılı ülkeler arasında bulunuyor. Bu isteğin asıl sebebini ise yatırım yapılacak yoğun değerlerin ülkemizde bulunması oluşturuyor.

Reklam
Yatırım Yoluyla Türk Vatandaşlığı
21 Eylül 2019 - 16:00
ReklamYabancı yatırımcılar, para gücü ile ülkemizdeki tarihi, kültürel ve turizm alanında bulunan para getirisi yüksek olan mekanları işleterek kazanç sağlamak istiyor. Ancak İç İşleri Bakanlığı Türk vatandaşlığına girme konusunda resmi anlamda büyük prosedürleri olan kanunlar koyarak, bu işlemi zor bir hale getiriyor. İç İşleri Bakanlığı Türk vatandaşlığı alma konusunu 5901 sayılı kanunla yürütmekte ve bu kanun kapsamında vatandaşlık izni vermektedir.

Yabancı Yatırımcılığı Nedir?
Başka bir ülkede yaşayan ancak Türkiye'den de vatandaşlık almak isteyen kişilerin Türkiye'ye farklı alanlarda yatırım yaparak vatandaşlık alması yabancı yatırımcılığı anlamına gelir. Ülkemizden taşınmaz satın alarak, sabit sermaye yatırımı yaparak, iş yeri açarak, bankada hesap açarak yatırım yapan yabancılar yer almaktadır. Ancak kanunlar bu ifaları yapan herkesin vatandaşlık almasına müsaade etmiyor. Yatırım Yoluyla Türk Vatandaşlığı kazanabilmek ve vatandaş olabilmek için belirli şartları karşılıyor ve yerine getiriyor olmak gerekmektedir.

Yatırım yaparak Türk vatandaşlığı alma konusunda düzenli ve disiplinli bir avukatlık bürosu ile çalışma yapmak en doğru tercihi oluşturuyor. Bu alanda başarılı ve hızlı çalışmalarıyla hizmet sunan Develioğlu Hukuk bürosu, konunun tüm detaylarını www.develiogluhukuk.com linki üzerinde paylaşıyor. Yatırım yaparak vatandaşlık alma konusunun tüm içeriklerine siteden ulaşıldığı gibi, büroya bizzat başvuru yapılarak vatandaşlık alım konusu çözüme kavuşturuluyor. Ankara'da hizmet sunan büro, sitesi üzerinden de bu alanda destek almak isteyen kişilere hizmet sunuyor.

Yabancıların Türkiye'ye Yatırım Yaparak Türk Vatandaşı Olması
Türkiye'den ev, araba veya farklı bir mekan satın alarak vatandaşlık almak isteyenler siteden hizmet alabiliyor. Hukuk bürosunda hizmete dair tüm prosedürler takip ediliyor ve yatırım yapılmadan önce konunun detayları araştırılıyor.

Türk Vatandaşı Olmak İçin Nasıl Yatırım Yapılır?
Yabancı yatırımcılara destek sağlayan DevelioğluHukuk Bürosu, yatırımcıların izlemeleri gereken yollar hakkında bilgi verildiği gibi, kanunun şartlarını yerine getirmek için gerekli olan tüm hususlar uygulanıyor. Türk vatandaşı olmak isteyen ve bu uğurda ülkemizde yatırıma yönelen kişiler Develioğlu Hukuk ile iletişim kurarak, uygulamaları gereken yöntemler hakkında bilgi alabiliyor.
Daha detaylı bilgi için : www.develiogluhukuk.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum