Reklam
GERÇEKLER DEFNEDİLİYOR.
Av. Hasan KURŞUNCU

Av. Hasan KURŞUNCU

Milli Niyet

GERÇEKLER DEFNEDİLİYOR.

06 Aralık 2018 - 11:13

Türkiyemizde Osmanlının yıkılışı Atatürke. Enver Paşaya ve arkadaşlarına yıkılmak isteniyor. Bunun yanında bir osmanlı milleti yaratılmaya çalışılıyor..
Bunun içinde bütün tarihi gerçekler defnediliyor. Gerçek tarihin ve tarihi kişiliklerin yerine hayali herçekler ve destanlaştırılan kişilikler konuluyor.
Mesela 1873 de Ruslar İstanbula kadar gelmişler İstanbulu Ruslara kaptırmak istemeyen Avrupalılar Rusları durdurmuşlardı.
Bu tarihre henüz doğmamış olan Atatürk, Enver Paşa ve Arkadaşlarına Osmanlının yıkılışının yüklenmesi nasıl mümkündür anlamak mümkün değildir.
Bunun amacı Osmanlıyı ve Türkiyeyi kuran Türk milletinin kişiliğini inancını ve mücadele gücünü ortadan kaldırmaktır.
Bütün varlığı ile sahip çıkanı ayakta tutanı olmayan devletlerin yıkılmasıda tabidir.Osmanlı bunu yaşamıştır. Osmanlı kendini kuran Türk milletinin yerine Arapları,Yahudileri,Ermenileri öne çıkarmıştır. Kendini ayakta tutacak Anadoluyu boşaltmıştır. Bunun acısınıda çok ağır şekilde yaşamıştır.
Uzun soluklu bir yıkım yaşanmaktadır. Bunun basamaklarından en önemliside tarihi gerçeklerin defnedilerek geçmişin tecbürelerinden faydalanarak geleceğin görülmesinin önlenmesidir..Diğer basamakta bu sayede toplumun kişiliğinin değiştirilmesi ve kolayca imha edilmesidir.
Tehlike sadece görünenler değil, tehlikenin birde görünmeyen tarafları var..
Dilerm tehlikeri her yönüyle görebiliriz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum