Yeşil-Siyahlı Camia Çifte Bayram Yaptı

Spor Toto 1. Lig'de sezonu zirvede bitirip şampiyon olarak Süper Lig'e çıkan yeşil-siyahlı ekip için Denizli Atatürk Stadında kutlama düzenlendi. Denizlispor'a şampiyonluk kupasını, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez takdim etti.

Reklam
Yeşil-Siyahlı Camia Çifte Bayram Yaptı
19 Mayıs 2019 - 23:37
Reklam


(AA)-Denizli Atatürk Stadı'nda gerçekleştirilen etkinlikte yeşil-siyahlı taraftarlar, elde edilen başarıyı kutlarken, futbol takımı da şampiyonluk kupasına kavuştu.

Denizlispor taraftarları stadı büyük ölçüde doldurdu.

Şampiyonluk kutlaması organizasyonu kapsamında stadın ortasına dev bir platform kurulurken, yerel şarkıcılar sahne aldı.

Skor tabelasının ekranında tribündeki taraftarlara şampiyonluk kutlamasına dair detaylar izlettirildi.

Lazer gösterileri ve görsel efektlerin gerçekleştirildiği stada Türk bayrağı, Atatürk posterleri ve takım bayrakları asıldı.


          


Saat 18.00'dan itibaren taraftarların stada alındığı etkinlik yaklaşık 4 saat sürdü.

Kutlama programına katılan Denizli Valisi Hasan Karahan, herkesin tek yumruk olarak takımın Süper Lig'e çıkmasına vesile olduğunu belirtti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise şampiyonluğun hayırlı olmasını diledi. Başkan Zolan Denizli’nin yeni stadının temelinin bu yıl atılacağı müjdesini de verdi.

Kulüp başkanı Çetin, mutluluklarını tarif etmenin imkansız olduğunu dile getirdi.

İnanıp çalışarak başardıklarını anlatan Çetin, "Süper Lig özlemimizi nihayet sonlandırdık. Bu gurur sizin, bu sevinç sizin, doyasıya yaşayın. Biz göreve geldiğimizde takımımızı hak ettiği en üst noktaya taşıyacağımıza söz vermiştik ve bu uğurda çalıştık. Bu konuda bizleri yalnız bırakmayan siz Denizlililere sonsuz teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Organizasyonda ilk olarak kulüp yönetimi, çalışanları tek tek  anons edilerek sahneye çağrılırken, sonrasında oyuncular davet edildi.

Her oyuncunun, isminin anons edilmesinin ardından sahnede yerini aldığı organizasyonda birçok futbolcu da çocuklarıyla kutlamaya dahil oldu.

Kupayı Ali Düşmez verdi

Organizasyonda Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin'in de kürsüye gelmesinin ardından, kupa seremonisine geçildi.Denizlispor'un Spor Toto 1. Lig 2018-2019 sezonu şampiyonluk kupası takdim edildi.


       Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, futbolculara, teknik heyete madalyalarını verdikten sonra şampiyonluk kupasını takım kaptanı Mehmet Akyüz'e verdi.

         


Denizlisporlu futbolcular, şampiyonluk kupasıyla büyük sevinç yaşadı.

     

         


Oyuncular, şampiyonluk kupasıyla sahaya inerek tribünleri gezdi ve taraftarları selamladı.

       

YORUMLAR

  • 0 Yorum