Yukatel Denizlispor'dan açıklama yapıldı

Yukatel Denizlispor'da teknik direktör Robert Prosinecki ile yolların ayrılmasının ardından Basın Sözcüsü ve Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

Yukatel Denizlispor'dan açıklama yapıldı
25 Kasım 2020 - 14:18
Teknik Direktör Robert Prosinecki ile karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığını belirten Cinkaya, "Teknik ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz toplantı sonucunda imzaladığımız fesih sözleşmesine istinaden herhangi bir fesih tazminatı ödenmeyecek. Teknik direktör adaylarıyla görüşmelere başladık. En kısa sürede yeni teknik direktör takımın başında olacak. Bu süre içerisinde kulüp antrenörlerimiz takımın başında olacak" diye konuştu. 

Takıma katkı sağlayacak yeni bir isim için harekete geçtiklerini dile getiren Cinkaya, "Kan değişikliğinin takımımıza olumlu bir etki sağlayacağını düşünüyoruz. Denizlispor büyük bir camia ve bulunduğu konumu hak etmiyor. Bu kötü tablonun değişmesi için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı. 

Yeşil-siyahlı ekip Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Başakşehir karşılaşmasının hazırlıklarına bugün yapacağı antrenman ile başlayacak. Çalışmalar kulüp antrenörleri Kenan Atik, Murat Hacıoğlu, Memiş Sarıçam ve Hayrettin Öz eşliğinde gerçekleştirilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum