Ziyarete geldiği kızının evinde 6. kattan atlayarak intihar etti!

Denizli'de kızının doğumu için Ayvalık'tan gelen kadın intihar etti. Merkezefendi ilçesinde bulunan İstanbul merkezli bir şirkete ait konut projesinde meydana gelen olayda intihar eden kadının bir süredir psikolojik sorun yaşadığı İddia edildi.

Ziyarete geldiği kızının evinde 6. kattan atlayarak intihar etti!
31 Mayıs 2020 - 18:43
Reklam
Reklam

Olay, Merkezefendi ilçesi Selçuk Bey Mahallesi 648. Sokakta bulunan bir sitede meydana geldi. Sezgül Ö. Ve eşi Fikret Ö. Kızı D.Ö.’nün doğumu için Balıkesir Ayvalık’tan Denizli’ye geldi.

Bir süredir burada yaşayan karı-koca iddiaya göre dün akşam saatlerinde tartıştı. Bir süredir psikolojik sorun yaşayan ve tedavi gören kadın, ailesi uyuduktan sonra gece 1.30 saatlerinde evin balkonuna çıktı.

 Sezgül Ö, özel bir okulda fizik öğretmeni olarak görev yapan kızının 6.katındaki evinden kendini boşluğa bıraktı.

Sitenin bahçesine düşen genç kadının düştüğü sesi duyan ve o saatlerde bahçede oturan gençler olayın yaşandığı yere geldiklerinde kadının yerde yattığını gördü. Hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının öldüğü tespit etti.

Kadının cenazesi, polisin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından otopsi için hastaneye kaldırılırken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum