Çal'ın İlk Kadın Kaymakamı'ndan Üzüme Tam Not

Koltuğuna 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'ndan bir gün önce oturan Çal’ın ilk kadın Kaymakamı Selin Sarı, Çal üzümünü çok sevdi.

Reklam
Çal'ın İlk Kadın Kaymakamı'ndan Üzüme Tam Not
31 Ekim 2019 - 16:22
Reklam

Kaymakam Sarı, Belediye Başkanı Fethi Akcan’a iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Başkan Akcan’ın eşi Sema Akcan’da hazır bulundu. Akcan, misafirine siyah ve beyaz kuru Çal üzümü ikram etti. Çal üzümünün tadına ilk kez baktığını söyleyen Kaymakam Selin Sarı, “Başta Belediye Başkanımız Fethi Akcan olmak üzere Çal halkı beni bağrına bastı. Hepsine çok teşekkür ediyorum. 

Çal’da çok verimli çalışmalar yapacağız. Ayrıca, Tarım Kent/Çal projesi ile  ilçemizin sosyo-ekonomik dokusuna olumlu katkılar sağlayan Başkanımızı da tebrik ediyorum. Vatandaşın ve Devletin yararına Belediyenin yapacağı her çalışmaya destek vereceğiz.” diye konuştu.

Belediye Başkanı Fethi Akcan ise, ziyaretlerin ötürü Kaymakam Sarı’ya teşekkür ederek, “Göreve başladığı gün Kaymakamımızı ziyaret etmiştim. Kendileri iade-i ziyarette bulundu. Birlikte Çal için güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 2 Yorum