CHP Denizli'den İmamoğlu'na Tam Destek

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, hafta sonu gerçekleştirilecek İstanbul seçimi ile ilgili açıklama yaptı. Akbaba, CHP Denizli İl Örgütü olarak yaklaşık 400 kişinin İstanbul seçimlerinde oy kullanmaları için ulaşım masraflarını üstlendiklerini ifade etti.

CHP Denizli'den İmamoğlu'na Tam Destek
20 Haziran 2019 - 12:14
Reklam

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, İstanbul Seçimi ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Tüm Türkiye’nin gönlünü kazanan, seçilmiş Başkan Ekrem İmamoğlu içimizden biri ve hepimizin umudu oldu.
Denizli olarak Ekrem İmamoğlu’nu başından beri hep gönülden destekledik. Bu umut, bu gönüllülük halkımızın irade gaspına 2 Haziran'da Honaz'da nasıl cevap verildiyse İstanbul'umuzda da
haksızlığa, hukuksuzluğa ve adaletsizliğe verecekleri cevap Ekrem İmamoğlu'dur.
Biz de bu inançla, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Örgütü olarak yaklaşık 400 kişinin İstanbul seçimlerinde oy kullanmaları için ulaşım masraflarını üstlendik, destekledik.
Başta bizden maddi manevi desteklerini esirgemeyen partililerimize, İlçe Başkanlarımıza, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza ve gönüllülerimize teşekkür ediyoruz.
En büyük teşekkürü de pazar günü ailelerinden ve tatillerinden fedakarlık yapıp oy kullanmaya giden seçmen kardeşlerimiz hak ediyor.
23 Haziran; birlikte çalışıp, birlikte yorulup bir kez daha hep birlikte kazanacağımız bir gün olacak. Biliyoruz, istiyoruz ve inanıyoruz ki : HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.."

YORUMLAR

  • 0 Yorum