Denizli'ye de gelecek mi?

31 Mart yerel seçimlerinde partisinin belediye sayısını yaklaşık iki katına çıkaran MHP Lideri Devlet Bahçeli, belediyelere teşekkür turuna çıkıyor.

Reklam
Denizli'ye de gelecek mi?
08 Temmuz 2019 - 11:34
Reklam


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart’ta 1 büyükşehir, 10 il, 133 ilçe ve 89 belde olmak üzere toplam 233 belediye kazandı ve MHP’li belediye sayısını yaklaşık 2 katına çıkardı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, seçimlerin ardından belediyelere teşekkür turuna çıkıyor. Bahçeli’nin ziyaretlere daha önce başlaması planlanıyordu ancak 23 Haziran’da İstanbul seçiminin yenilenmesi ziyaretlerin ertelenmesine neden oldu.

MHP lideri ziyaretlerinde hem belediye başkanlarını tebrik edecek hem de seçimlerde gösterdikleri başarıdan dolayı teşekkür edecek. Devlet Bahçeli’nin ilk durağı Kastamonu olacak ve aynı gün Çankırı Belediye Başkanlığı’nı da ziyaret edecek.

MHP lideri, kazanılan 11 il belediyesinin yanı sıra, ilçelerde seçim zaferi yaşanan belediyeleri de ziyaret edecek.

Denizli’de de Buldan ve Çal ilçe Belediye başkanlıklarını da kazanan MHP liderinin Denizli’deki ilçelere uğrayıp uğramayacağı henüz açıklanmadı. MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin Buldan ve Çal ilçelerini de ziyaret etmesi bekleniyor.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum