Reklamı Geç

Denizlili işadamının kızı boşanıyor!

Türkiye devi şirketleri bünyesinde toplayan Hemşerimiz ahmet Zorlu’nun kızı, ailesini karşısına alarak evlendiği ve iki çocuğu olan evliliğini sonlandırma kararı aldı. Oda tv’nin haberine göre, Ahmet Zorlu’nun iki yıl küs olduğu kızı Şule hanım boşanma kararı aldı.

Denizlili işadamının kızı boşanıyor!
29 Ekim 2020 - 06:57
Reklam

Zorlu Holding patronu hemşerimiz Ahmet Nazif Zorlu’nun kızı Şule Zorlu Cümbüş, ailesini karşısına alarak evlendiği eşinden, iki çocuğu olmasına rağmen boşanma kararı aldı. Oda tv.nin haberleştirdiği, “Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, “Zorlu Başlayan Evlilik Sona Eriyor” başlıklı bir yazısı” Denizli’de üzüntü ile karşılandı. 

Cankurt’un yazısının ilgili bölümü şöyle:
“Ardı ardına gelen mutsuz evlilik ve boşanma haberleri maalesef devam ediyor! İşte herkesi dumura uğratacak bir boşanma daha… Kara bulutlar bu kez, Zorlu Holding'in patronu Ahmet Nazif Zorlu'nun kızı Şule Zorlu Cümbüş ile babasının tüm muhalefetine rağmen kalbinin sesini dinleyip evlendiği Serdar Cümbüş'e musallat oldu. Evet, yanlış okumadınız…

'Servet mi, aşk mı?' sorusunda aşkını tercih eden, holdingdeki hisselerini 2009 başında 40 milyon liraya babasına devrederek Zorlu'dan ayrılan Şule Hanım ile Serdar Bey, Ekim 2009'da Washington'daki Türk Konsolosluğu'nda nikah masasına oturmuştu. Pek çok zorluğa göğüs gererek evlenen; Ekim 2010'da Ali'yi, Şubat 2015'te de Ömer'i kucaklarına alan çift boşanıyor. Aralarına ne girdi bilmiyorum ama evlerini ayıran çiftin, anlaşmalı boşanmak için avukatlarını devreye soktuğunu duydum. Yakın çevreleri, çiftin evliliklerini kurtarmalarının zor olduğunu söylese de, çocuklarının hatırına umarım zoru başarırlar.

KIZIYLA İKİ YIL KÜS KALMIŞTI
Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu; kızı Şule Hanım'ın, Serdar Cümbüş ile beraberliğine başından beri karşı çıkmış, onayı olmadan evlendiği için de kızıyla iki yıl konuşmamıştı. İlk torunu dünyaya geldiğinde kızıyla barışan Zorlu'nun, damadına olan küskünlüğü ise ikinci torunu olacağını öğreninceye kadar sürmüştü.”

KAYNAK: odatv
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum