Denizlispor yönetimi hakeme ateş püskürdü

Denizlispor Yönetimi'nden yapılan açıklamada hakem hatalarından dolayı puan kaybı yaşandığı belirtildi. 90+4'te Denizlispor gol yemeden önce yaşanan pozisyonda faul olduğu belirtildi.

Denizlispor yönetimi hakeme ateş püskürdü
10 Ocak 2021 - 19:44
Reklam

Denizlispor Yönetimi'nden yapılan açıklamada hakem hatalarından dolayı puan kaybı yaşandığı belirtildi. 90+4'te Denizlispor gol yemeden önce yaşanan pozisyonda faul olduğu belirtilerek, "Bugün oynanan Çaykur Rizespor karşılaşmamızın 90+4. dakikasında yediğimiz gol öncesi yaşanan Mustafa Yumlu'ya yapılan faul ve yaşanan karambolde rakip oyuncunun eline çarpan top tüm izleyenler tarafından açıkça görülmüştür.


Buna rağmen karşılaşmanın orta hakemi Volkan Bayarslan ve video yardımcı hakemlerinin bu pozisyona seyirci kalarak gol kararı vermesi tarafımızca kabul edilemez bir davranıştır. 
Türk futbolunda adaletin olmadığının göstergesi olan bu pozisyon ile çok önemli 2 puanımız çalınmıştır.


Bir şehrin kaderi ile bu kadar kolay bir şekilde oynamak ne Volkan Bayarslan'ın ne de video yardımcı hakemlerin haddine değildir.


Her mecrada ve her koşulda hakkımızı arayacak, yapılan bu haksızlıklara boyun eğmeyeceğiz.


Tarihe kapkara bir gün olarak geçecek bugünün ardından yönetim olarak acil bir toplantı düzenleyecek ve önemli kararlar alacağız. Bu kararlar bugüne kadar verilmiş en büyük tepki olacaktır. Tüm taraftarlarımız bilmelidir ki; Denizlispor'un hakkını yedirmeyeceğiz!
Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadelerine yer verildi.
YORUMLAR

  • 0 Yorum