ERDOĞAN'DAN ALPAT İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, odanın eski başkanlarından Feridun Alpat’ın vefatı nedeniyle bir taziye mesajı yayınladı. Alpat Ailesi, yakınları, sevenleri ve iş dünyasına baş sağlığı diledi.

ERDOĞAN'DAN ALPAT İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
05 Şubat 2019 - 12:45 - Güncelleme: 05 Şubat 2019 - 16:27
Reklam
Reklam

DTO Başkanı Uğur Erdoğan’ın, yazılı açıklaması şöyle: “Denizli'mizin ticari hayatı ve sanayisinin yol almasında silinmez izler bırakan, şehrimizde önemli ilklere imza atan, mesleğine ve memleketine olan aşkıyla sonraki kuşaklara örnek olacak bir hayatı, biz ve bizden sonrakilere miras bırakan, kentimizin sanayileşmesinde büyük emeği bulunan, Denizli Sanayi Odası (DSO) ile Denizli Organize Sanayi Bölgesi (DOSB)'nin Kurucu Başkanı, Denizli Ticaret Odası (DTO) 1963-1972 Dönemi Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı, duayenimiz, Denizlispor sevdalısı Feridun Alpat'ı, kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşamaktayız.

Çok sevdiği hemşerilerini şehir dışında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi olarak en iyi şekilde temsil etmiş değerli bir şahsiyet ile dolu dolu geçmiş, milletinin hizmetine adanmış bir ömrü, kelimelere sığdırmak imkânsız; O'na olan minnetimizi de! Aramızdan ayrılmasının büyük üzüntüsünü yaşamaktayız.

Yapacaklarımızla, ruhunu şad etmeye çalışacağız! Allah, rahmet etsin; cennetini ebedi istirahatgahı eylesin. Ailesi, yakınları, sevenleri, iş dünyamız ile camiamızın başı sağ olsun.”

 

     


YORUMLAR

  • 0 Yorum