Reklamı Geç

GENÇ AVUKAT SEVİNÇ, HUKUK BÜROSU AÇTI

Denizli’de hizmet verecek Hukuk Büroları arasına bir yenisi daha eklendi.

GENÇ AVUKAT SEVİNÇ, HUKUK BÜROSU AÇTI
11 Ekim 2019 - 11:50

Milliyetçi Hareket  Partisi (MHP) eski Yönetim Kurulu Üyesi İşadamı Bülent Sevinç’in oğlu Av.  
Oğuzhan Faik Sevinç,  Hukuk Fakültesi’nden  mezun olmasının ardından staj sürecini de başarıyla tamamladı.

Avukatlık Ruhsatnamesini de alan  Av. Oğuzhan Faik Sevinç, Adalet Mahallesi SGK karşısı  10047 Sk. No:7 Çınar Apartmanı kat: 4 daire 303’de hizmet vermek amacıyla Sevinç Hukuk Bürosunu hizmete sundu.
Sevinç ailesinin dostları, iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri Sevinç Hukuk Bürosuna akın ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  

Genç Avukat   Oğuzhan Faik Sevinç, “Okuduğum yıllarda  hedefim, kendime ait bir  büroda Avukatlık mesleğinin ruhuna uygun bir şekilde hizmet etmekti. Yargının savunma ayağını oluşturan Avukatlık, gerek taşıdığımız cübbedeki anlamlarla gerekse mesleğin tarihi gelişimiyle her zaman özel bir meslek
olmuştur.   Hayalim kendi  memleketim olan Denizli’de,  halkımıza hizmet etmekti.  Hedeflerime
yaklaşmamda her zaman desteklerini yanımda hissettiğim başta  aile büyüklerime, Hukuk Büromun açılışının ardından ziyaretleriyle bana destek olan herkese teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • hamid reza kheirbin
    1 ay önce
    merhaba siz bir avukat sizden bono baklemiurom habsananada adam ve kaden banem dayi ve dayimin hanome biz de ne olagak hakmiz. niye telefone kapadeniz anamiurum bu iyi deyilder. dunya cuk kocukder.