İŞTE İL BAŞKANINDAN İLK SÖZLER

Dün Denizli İyi Parti il yönetiminin istifalarının ardından yeni başkan belli oldu.

İŞTE İL BAŞKANINDAN İLK SÖZLER
03 Eylül 2019 - 19:33 - Güncelleme: 03 Eylül 2019 - 19:43
Reklam

HABER MERKEZİ


Denizli İyi Parti il yönetimi Başkan Hasan Hüseyin Bozkurt liderliğinde bir açıklama yapmış ve sebeplerini de belirterek istifa ettiklerini ifade etmişti.


Dün yaşanan gelişmelerden sonra İyi Parti Denizli İl Başkanlığına kimin getirileceği merak konusu olmuştu. Alınan bilgilere göre başkanlığa daha önce de il başkanlığı yapmış olan Hasan Akgün getirildi.Öte yandan tekrar göreve getirilen Hasan Akgün sosyal medya hesaplarından bir teşekkür mesajı yayınladı.


Akgün yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Bana güvenen, bana inanan ve desteklerini esirgemeyerek, şahsıma İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı görevini layık gören, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e ve Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın’a teşekkür ederim. Bugüne kadar İYİ Partimiz için çalışan, emek veren her arkadaşımıza da verdikleri emek nedeniyle teşekkürü bir borç bilirim. Partimizi Denizli’de en üst seviyeye çıkaracak, yeni il yönetimini oluşturmak için çalışmalara başlayacağım.


Bugünden itibaren “Nerede Kalmıştık” deyip, herkesi dinleyerek, liyakate dayalı, birleştirici bir İl Başkanı olmak için, var gücümle çalışacağım.


Birlikte yapacağımız çok işimiz var.
Başaracağız, başaracağız, başaracağız."
YORUMLAR

  • 0 Yorum