Kızına Attığı Mesaj Kafalarda Soru İşareti Bıraktı! Tüm Detaylar Belli Oldu!

Merkezefendi İlçesi Karahasanlı Mahallesinde meydana gelen olayda Mustafa Sertkaya(40), 20 ABE 461 plakalı otomobili ile akşam saatlerinde Karahasanslı Mahallesinde bulunan eski çöplük yoluna girdi. Bir süre otomobilin içerisinde oturan Sertkaya, daha sora cep telefonu ile kızına, ‘seni seviyorum kızım, bunun sebebi annendir’ diye mesaj attıktan sonra yanında bulunan silah ile tek el kafasına ateş etti.

Reklam
Kızına Attığı Mesaj Kafalarda Soru İşareti Bıraktı! Tüm Detaylar Belli Oldu!
30 Ağustos 2019 - 15:14 - Güncelleme: 30 Ağustos 2019 - 16:20
Reklam

HABER MERKEZİ


Denizli’nin Merkezefendi İlçesi, Karahasanlı MahallesiEski Çöplük Yolu olarak bilinen noktada meydana gelen olay sonrası bir kişi hayatını kaybetti.

 

İddiaya göre, 1979 doğumlu Mustafa Sertkaya, 20 ABE 461 plakalı otomobili ile akşam saatlerinde Karahasanslı Mahallesinde bulunan eski çöplük yoluna girdi. Bir süre otomobilin içerisinde oturan Sertkaya, daha sora cep telefonu ile kızına, ‘seni seviyorum kızım, bunun sebebi annendir’ diye mesaj attıktan sonra yanında bulunan silah ile tek el kafasına ateş etti.

 

KAPISINI AÇINCA CANSIZ BEDENİ BULDULAR

İntihar ettikten sonra tüm gece otomobilin içerisinde hareketsiz bir şekilde kalan ve hayatını olay yerinde kaybeden Mustafa Sertkaya’yı vatandaşlar fark etti. Otomobilin içerisinde uzun süre hareketsiz olarak duran şahıstan şüphelenen vatandaşlar durumu hemen emniyet güçlerine bildirdi.

 

Olay yerine incelemeye gelen Polisler, otomobile yaklaştığında durumu anladılar. Polisler, Sertkaya’nın otomobilinin kapısını açtığında cansız bedeni ile karşı karşıya geldiler. Olay yerine hemen sağlık ekipleri ve olay yeri inceleme ekipleri çağırıldı. Yapılan ilk incelemede Mustafa Sertkaya’nın intihar ederek yaşamına son verdiği ortaya çıktı. Savcılık incelemesinin ardından 1979 doğumlu Mustafa Sertkaya’nın cansız bedeni otopsi için adli tıp kurumuna kaldırıldı. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

OBJEKTİF20

YORUMLAR

  • 0 Yorum