KİM NEREYE OTURACAK KAVGASI BİTMEDİ

Çivril Belediyesi’nde CHP ile İYİ partili üyeler arasında yaşanan meclis oturma düzeni kavgası, ikinci oturuma kaldı.

Reklam
KİM NEREYE OTURACAK KAVGASI BİTMEDİ
09 Ekim 2019 - 09:14
Reklam

HABER MERKEZİ

Yerel seçimlere Millet ittifakı olarak giren İYİ Parti ve CHP’nin arasına koltuk girdi.
 
Çivril Belediye Meclis toplantısı Ekim ayı birinci birleşim birinci oturumunda CHP ile İYİ Parti gurubu arasında yaşanan koltuk savaşı büyüyor.

 Millet ittifakından ayrılan İYİ Parti meclis üyelerinin kendi sıralarında oturmaya başlamasıyla başlayan kavga meclisin oturma düzenin yeniden düzenlenmesi ile büyüdü.

Çivril Belediyesi tarafından yapılan düzenlemeye karşı çıkan CHP’li meclis üyelerinin Pazartesi gün yapılan meclis toplantısı öncesi İYİ Parti sıralarının yerini değiştirmiş İYİ Parti Meclis üyeleri de meclisi protesto ederek toplantıyı terk etmişti.
 
Yaşanan gelişmelerden sonra devreye giren Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural Çivril Belediyesi meclis toplantı salonunu Denizli Büyükşehir belediyesi Meclis toplantı salonuna göre yeniden düzenletti.
 
VATANDAŞ TEPKİLİ
 
Çivril Belediyesinin 2020 yılı bütçesinin ve SGK borçlarının görüşüldüğü meclis toplantısında CHP ve İYİ Partili meclis üyelerinin oturma düzeni ve koltuk kavgası yapmasına bazı vatandaşlar sosyal paylaşım sitelerindeki sayfalarında ve meclis toplantısı canlı yayında tepki gösterdiler.
 
Çivril Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı ikinci oturumu yeni oturma düzeni ile 10 Ekim Perşembe gün saat 14.00’te meclis toplantı salonunda yapılacak.
(yesilcivrilgazetesi.com)

YORUMLAR

  • 0 Yorum